reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Ja będę miała drugi raz cc i mimo że pierwszy nie był taki straszny to jakoś teraz się go boję

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ile czasu zostało do porodu? Ja tez sie panicznie boje i nawet nie słucham opowieści dziewczyn, dla których porod był tragedia... bardziej skłaniam się mi cc, możliwe że zaświadczenie będę mieć chodzi ta opcja też napawa mnie przerażeniem . Tak źle i tak niedobrze :(
Anncia nie słuchaj opowieści innych dziewczyn bo każdy poród jest inny i to że one tak miały to nie znaczy że i ty będziesz tak mieć jak ktoś ci będzie chciał tłumaczyć o swoim porodzie to mów że nie chcesz tego słuchać bo jesteś wrażliwa i będziesz później przeżywać ja tak robiłam

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Necia1424 ale jak się skończy rozmawiać to wszystkie myśli wracają zresztą ja mam tak że nawet jak z kimś rozmawiam to gdzieś z tyłu głowy mam te natrętne myśli ciężko jest się ich pozbyć nie wiem czy wogole jest to możliwe. Mi się jeszcze coś tskiego zrobiło że jak mnie dłuższy czas boli brzuch to mam lęki że tego nie wytrzymam że nie dam rady dłużej być w ciąży że mam dosyć [emoji17]

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Necia1424 nie zrozum mnie źle cieszę się że będę miała dziecko ale tą ciążę od początku źle przechodzilam i tak już pewnie będzie do końca a przez te lęki to wszystkie ciążowe objawy mi się nasilają

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anetka, mam podobny lęk co do depresji poporodowej. Mi psycholog powiedziała, że depresje poporodową mają osoby, które nie miały więzi z matką, bądż nie chciały dziecka od początku.
ewlinka na depresję poporodową może zachorować nawet zupełnie zdrowa kobieta po porodzie na to nie ma reguły tak mi powiedział mój psycholog ja przy tych lękach co mam to też się boję depresji

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia83: wiem o czym piszesz mi lęki wróciły pod koniec 10 tc. I trzyma mnie do tej pory a teraz jak leżę to cały czas tylko myślę i myślę. Tak bym chciała móc normalnie żyć jak większość... bardzo martwie się tym że tymi lękami napięciem i płaczem szkodze dziecku. Tak mnie ta myśl dręczy...:(
 
Necia1424 ale jak się skończy rozmawiać to wszystkie myśli wracają zresztą ja mam tak że nawet jak z kimś rozmawiam to gdzieś z tyłu głowy mam te natrętne myśli ciężko jest się ich pozbyć nie wiem czy wogole jest to możliwe. Mi się jeszcze coś tskiego zrobiło że jak mnie dłuższy czas boli brzuch to mam lęki że tego nie wytrzymam że nie dam rady dłużej być w ciąży że mam dosyć [emoji17]

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam znowu tak ze unikam ludzi, tzn mam swój mały krąg osób, z którymi swobodnie moge rozmawiać... spotkania z większością jednak strasznie mnie stresuja i na sama myśl że miałabym wyjsc na jakąś "impreze", czy kogoś zaprosić do domu na dluzsza chwile to już się cała trzese...
 
Kasia83: wiem o czym piszesz mi lęki wróciły pod koniec 10 tc. I trzyma mnie do tej pory a teraz jak leżę to cały czas tylko myślę i myślę. Tak bym chciała móc normalnie żyć jak większość... bardzo martwie się tym że tymi lękami napięciem i płaczem szkodze dziecku. Tak mnie ta myśl dręczy...:(
Necia1424 mi lęki wróciły w 26 tc i to w szpitalu jak byłam przez tydzień chyba się za bardzo napatrzylam

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam znowu tak ze unikam ludzi, tzn mam swój mały krąg osób, z którymi swobodnie moge rozmawiać... spotkania z większością jednak strasznie mnie stresuja i na sama myśl że miałabym wyjsc na jakąś "impreze", czy kogoś zaprosić do domu na dluzsza chwile to już się cała trzese...
Anncia Mnie znowu ciągnie do ludzi nie lubię siedzieć w domu a już na pewno nie sama wydaje mi sie że wtedy troche lepiej mi się robi i wtedy aż tak się nie myśli o tych lękach

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry