reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Anncia musisz to konsultować z lekarzem bo u mnie leukocyty 1-2

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kaasia83: ja jak mam takie myśli to szybko dzwonię do kogoś żeby zająć sobie czymś głowę i nie myśleć...
Anisiek: w ciąży dwa razy próbowałam podjąć terapię Ale wywoływały one u mnie ogromne emocje i musiałam zrezygnować...
 
Anncia musisz to konsultować z lekarzem bo u mnie leukocyty 1-2

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Powtórzę jeszcze badanie bo dzisiaj kolezanka powiedziała że może źle pobralam próbkę, faktycznie robiłam to na szybko. W pn zobaczymy i ew bede konsultowac Dzięki!
 
Powtórzę jeszcze badanie bo dzisiaj kolezanka powiedziała że może źle pobralam próbkę, faktycznie robiłam to na szybko. W pn zobaczymy i ew bede konsultowac Dzięki!
Anncia powtórz badania, mi często wychodzą cuda w moczu, a przy powtórzeniu oki (okazało się, że labolatorium do którego dostaje skierowanie z przychodni nawala). Dziewczyny ponieważ poród zbliża się wielkimi krokami, zaczęłam się go panicznie bać....Do tej pory miałam zdrowe podejście, jednak po posłuchaniu dziewczyn na szkole rodzenia, które są w drugiej ciąży jestem załamana....nie wiem jak to przeżyć:( Nie będę przytaczać co mnie wystraszyło, żeby Was nie zarazić, ale nie wiem jak sobie poradzić. Po kolejnej tragicznej nocy poszłam do psychiatry po skierowanie na cc, ale powiedział, że nerwica to zaburzenie, a nie choroba i nie moze mi dać takiego zaświadczenia. Zresztą cc też napawa mnie paniką
 
Nie ma sie co dziwic dziewczyny ze jak lezycie,to mysli wariuja, placzecie, ja jak jestem mobilna ale mam za duzo czasu na myslenie to wariuje,a co dopiero lezac. Ja dzisiaj rozmawialam z psychologiem tu za granica, stwierdzil ze dla niej to wyglada na depresje, dla mnie najgorszym lękiem na dzien dzisiejszy jest to,czy bede miala depresje poporodowa,czy nie bede chciala spbie zrobic czegos. Nie moge przestac o tym myslec. Psycholog stwierdzila ze raczej bede musiala zwiekszyc dawke sertraliny( teraz biore 50). Tez tak macie,ze czujecie sie slabsze przez to ze musicie brac leki? A co jesli teraz sobie bez lekow nie radze to co bedzie pozniej. Dodam ze za miesiac rodze, tak bardO bym chciala po porodzie sie cieszyc jak zobacze synka.
Anetka, mam podobny lęk co do depresji poporodowej. Mi psycholog powiedziała, że depresje poporodową mają osoby, które nie miały więzi z matką, bądż nie chciały dziecka od początku.
 
Anncia powtórz badania, mi często wychodzą cuda w moczu, a przy powtórzeniu oki (okazało się, że labolatorium do którego dostaje skierowanie z przychodni nawala). Dziewczyny ponieważ poród zbliża się wielkimi krokami, zaczęłam się go panicznie bać....Do tej pory miałam zdrowe podejście, jednak po posłuchaniu dziewczyn na szkole rodzenia, które są w drugiej ciąży jestem załamana....nie wiem jak to przeżyć:( Nie będę przytaczać co mnie wystraszyło, żeby Was nie zarazić, ale nie wiem jak sobie poradzić. Po kolejnej tragicznej nocy poszłam do psychiatry po skierowanie na cc, ale powiedział, że nerwica to zaburzenie, a nie choroba i nie moze mi dać takiego zaświadczenia. Zresztą cc też napawa mnie paniką
Ile czasu zostało do porodu? Ja tez sie panicznie boje i nawet nie słucham opowieści dziewczyn, dla których porod był tragedia... bardziej skłaniam się mi cc, możliwe że zaświadczenie będę mieć chodzi ta opcja też napawa mnie przerażeniem . Tak źle i tak niedobrze :(
 
Ile czasu zostało do porodu? Ja tez sie panicznie boje i nawet nie słucham opowieści dziewczyn, dla których porod był tragedia... bardziej skłaniam się mi cc, możliwe że zaświadczenie będę mieć chodzi ta opcja też napawa mnie przerażeniem . Tak źle i tak niedobrze :(
9 tygodni Anncia, a Tobie? No dokładnie, prywatnie może bym załatwiłą to zaświadczenie, ale też panikuje na cc:( Wcześniej myślałam, że to przecież naturalne (poród), skoro kobietki decydują sie na kolejne dzieci to nie może być tak źle, dam rade. A teraz to tragedia.....
 
9 tygodni Anncia, a Tobie? No dokładnie, prywatnie może bym załatwiłą to zaświadczenie, ale też panikuje na cc:( Wcześniej myślałam, że to przecież naturalne (poród), skoro kobietki decydują sie na kolejne dzieci to nie może być tak źle, dam rade. A teraz to tragedia.....
Ja jestem dopiero w połowie... na lipiec dopiero termin.. A już mam leki związane z tym jak to bedzie na porodowce.. no wlasnie mi wszyscy mówią mi patrz ile kobiet rodzi.. To przecież jest wpisane w nasza nature, ale j tak strach jest olbrzymi, ja teZ mam straszny lek przed szpitalami ..
 
reklama
Anncia powtórz badania, mi często wychodzą cuda w moczu, a przy powtórzeniu oki (okazało się, że labolatorium do którego dostaje skierowanie z przychodni nawala). Dziewczyny ponieważ poród zbliża się wielkimi krokami, zaczęłam się go panicznie bać....Do tej pory miałam zdrowe podejście, jednak po posłuchaniu dziewczyn na szkole rodzenia, które są w drugiej ciąży jestem załamana....nie wiem jak to przeżyć:( Nie będę przytaczać co mnie wystraszyło, żeby Was nie zarazić, ale nie wiem jak sobie poradzić. Po kolejnej tragicznej nocy poszłam do psychiatry po skierowanie na cc, ale powiedział, że nerwica to zaburzenie, a nie choroba i nie moze mi dać takiego zaświadczenia. Zresztą cc też napawa mnie paniką
ewlinkal jak poszlaś do psychiatry to trzeba było powiedzieć że masz paniczny lęk przed porodem naturalnym wtedy byś dostała skierowanie na cc

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry