reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

karola0096 a czy potem jak juz przestaniesz karmic itd. zamierzasz odstawic leki czy jak ? i czy te leki dzialaja na te natretne mysli jak to jest ? bo pierwszy raz w zyciu mam takie cos dlatego tak sobie nie radze
 
reklama
karolyn1987 ja wiem ze tak trzeba zeby je akceptowac i ignorowac nie bac sie ich ale jak tak czasem mi sie udaje one i tak wracaja... :( kompletnie narazie sobie z tym nie radze ...
 
Ona 24 nie mam pojecia czy ten lek działa na zaburzenia z jakimi ty się zmagasz. wiem tylko ze jest to jeden z najsłabszych leków i w najmniejszej dawce.
A po karmieniu to ja myślę żeby przejść na leki które brałam przed ciąża, bo po tych nie czuje się jeszcze tak jak powinnam. jestem trochę spokojniejsza ale to jeszcze nie to co było przed tem.
 
Hej,jestem tu nowa nerwica 2lata ,od 3miesiecy nie zażywam leków,bo też chce zajść w ciążę ,bywa różnie mam pytanie czy trudno Wam było zajść w ciążę ,mam już jedno dziecko ma 6lat i boję się że będzie ciężko
 
No właśnie ja się wkręcam że mi się nie uda zajść w ciążę ,a jak się czułaś w ciąży ?
Jestem teraz w 34 tc.powiem tak..jest różnie..raz lepiej raz gorzej.ale staram sie wytrwać do porodu.jakos daję radę.najważniejsze ze juz mi zostało 6 tyg i urodzi sie moja druga córeczka;)dlugo zwlekalam z druga ciąża bo balam sie jak poradzę siebie z nerwicą.
 
reklama
Jestem teraz w 34 tc.powiem tak..jest różnie..raz lepiej raz gorzej.ale staram sie wytrwać do porodu.jakos daję radę.najważniejsze ze juz mi zostało 6 tyg i urodzi sie moja druga córeczka;)dlugo zwlekalam z druga ciąża bo balam sie jak poradzę siebie z nerwicą.
Super , gratulacje,no właśnie ja z pierwszą też nie miałam nerwicy kiedy mała miała 4latka mnie dopadło ,odwlekalam decyzję ,teraz odstawiłam leki i chce zacząć starania ,boję się że jak się nie uda to znowu zacznę panikować
 
Do góry