reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

To że serducho wali nie znaczy że ciśnienie jest źle, ja już mierzyłam przy różnych jazdach. Ciśnienie ok a puls wysoki...

....
 
reklama
Wogole nie moge sie odprężyć, caly czas jestem spięta w żołądku mnie sciska i czuje takie ogolne dygotanie w środku.... Czy to sie nigdy nie skonczy....[emoji22]

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Serce mi wali jak szalone, dusi mnie w klatce piersiowej i myśli że umieram, a przy tym już widzę że mam pewnie zator...i gnam na pogotowie gdzie już na poczekalni jest mi lepiej ... Ale ostatnio jest lepiej. Są dni że jest ok... leki biorę tylko jak jest potrzeba, dzisiaj rano wzięłam po nerwach z rana i przed nerwami na jutro (bo jadę do chirurga naczyniowego)

....
 
Dziewczyny ja mam innego rodzaju lęki....chyba takie bardziej życiowe, egzystencjalne, że nie dam rady, ze nie wychowam dzieci, ze nie będę szczesliwa...
 
Dawo mam zupelnie te same objawy. Tez w sytuacjach juz dramatycznych chce dzwonic na pogotowie bo mysle ze umieram ze dostane zawalu. Teraz gdy jestem w ciazy martwie sie za dwoje...

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie chodzę bo nie wierzę w to... Ja się boję o siebie jeszcze dusi mnie między łopatkami... I te myśli: najpierw że to są nerwy ale za chwilę jest myśl: a jak tym razem to nie nerwy. Tak mnie mdli przy tym że nawet wymiotuje... Porażka

....
 
Ja mam dzisiaj takiego doła że nawet nie umiem tego opisać. Ja też mam takie myśli że sobie nie poradzę w opiece nad takim maleństwem. Do tego wszystkiego ogarnął mnie dziś paniczny strach do tego stopnia że poszłam do siostry posiedzieć z mamą.
 
reklama
Do góry