reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Dziewczyny wiecie jak mi dzisiaj ciśnienie skoczyło, o 7bylam w ośrodku zdrowia bo miałam krew do pobrania, a potem wizyte u ginekologa. W tym ośrodku jest taki zwyczaj, że ciężarne wchodzą 10- 11 bez kolejki, więc pytam się położnej ile ma ciężarnych na dzisiaj- mówi że tylko mnie, więc pytam te panie czy mogę wejść teraz bo i tak jestem jako jedyna, co ja sobie narobilam.... kazały mi czekać bo one też czekają, ku...wa 10 minut by je zbawilo, ja zawsze przepuszczałam ciężarne czy z małymi dziećmi ale skończyło się!!!! I te głupie odżywki że może one też są w ciąży- nigdy nie korzystałam z tego że jestem w ciąży,a teraz to mi się już całkiem odechciało, poczekam do tej 10 ale mam ogromny żal bo takiej znieczulicy i to ze strony kobiet się nie spodziewałam!!!!!!!

....
 
Hej dziś ogarnęła mnie panika ze zwojoną siłą musiałam wziąć tabletkę na uspokojenie i dalej jest tak sobie jestem załamana bo coraz gorzej sobie z tym wszystkim radzę. Serce zaczyna mi walić gorąco mi się robi a do tego jeszcze słabo. Dziewczyny nie wiem jak ja przetrwam tą resztę ciąży. A najgorsze że robię krzywdę wyłącznie mojemu synkowi
 
Hej dziewczyny, widzę ze od samego rana emocje...ja dopiero wstalam bo w nocy mialam dwugodzinna przerwę a potem mojego synka wyprawialam do przedszkola. Gosiu musimy odstawic asertin przed porodem ale moja psychiatra mówiła żeby narazie o tym nie myśleć bo mozna to zrobić w cztery dni ale mam zamiar do niego wrócić po porodzie. Moja przyjaciółka karmi na nim dziecko bo jest bezpieczny.
 
Hej dziewczyny! Jak dzis samopoczucie? Mi znow wrocila bezssennosc nocna. Godzine spalam godzine nie i tak na przemian. Nie wiem moze to ta pogoda tak na mnie dziala bo u mnie sniezyca i mróz...

Sent from my LG-D290 using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja byłam wczoraj prawie pewna że może mi się lęki zmalały ale niestety dziś jest tragedia chyba zacznę wyć choć i tak wylałam już dzisiaj łez. Asia ja mam takie noce jak ty codziennie i człowiek od samego rana rozdrażniony
 
reklama
U mnie też śnieg poruszy, nie lubię takiej pogody jak muszę gdzieś jechać. Właśnie wróciłam od lekarza i wiecie co, miałam dziwne ciśnienie 100na 130, a po wizycie tak po 15 minutach 80na 110. I teraz mam kontrolować ciśnienie... A to pewnie z nerwów i głodu... bardzo spięta byłam od wczoraj i kiepska noc no i są efekty...

....
 
Do góry