reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Moje szczescie chyba dobrze sie bawi z Tata. Ale za nia tesknie, dobrze ze to jeszcze tylko kilka dni.
IMG-20190620-WA0003.jpg
IMG-20190620-WA0042.jpg
IMG-20190621-WA0004.jpg
IMG-20190621-WA0034.jpg

[GROUP=][/GROUP]
Trzeba jakos ciaze przetrzymac dla wspanialej nagrody. Później juz nie bedzie tak duzo czasu nad rozmyslaniem o swoich problemach, tylko cudo będzie w glowie :)
 
reklama
Pozdrawiam Was wszystkie i podglądam często. Hania skończyła 5 mcy, dziś mamy chrzest. Rzadziej się odzywam bo czasu brak na wszystko...ale trzymam za Was kciuki! ❤
Hanka też! :)
@Reese, moja bohaterko dla Ciebie buziaki!

Właśnie myślałam ostatnio o Tobie, bo dawno nic nie pisałaś :)
Hanula śliczości!!!

Moje szczescie chyba dobrze sie bawi z Tata. Ale za nia tesknie, dobrze ze to jeszcze tylko kilka dni.

[GROUP=][/GROUP]
Trzeba jakos ciaze przetrzymac dla wspanialej nagrody. Później juz nie bedzie tak duzo czasu nad rozmyslaniem o swoich problemach, tylko cudo będzie w glowie :)

Też bym tęskniła. Kochana jest. I jak pięknie już trzyma głowę w górze. Mój Słodziak nie chce podnosić głowy, tzn pewnie chce ale coś nie może, ciężko mu bardzo. Martwi mnie to bo w środę kończy 3 miesiące i boję się, że skończymy na rehabilitacji :( Poza tym rozwija się pięknie, śmieje się non stop
IMG_20190616_112348.png
IMG_20190619_124927.png
IMG_20190623_130608.png
 
Właśnie myślałam ostatnio o Tobie, bo dawno nic nie pisałaś :)
Hanula śliczości!!!



Też bym tęskniła. Kochana jest. I jak pięknie już trzyma głowę w górze. Mój Słodziak nie chce podnosić głowy, tzn pewnie chce ale coś nie może, ciężko mu bardzo. Martwi mnie to bo w środę kończy 3 miesiące i boję się, że skończymy na rehabilitacji :( Poza tym rozwija się pięknie, śmieje się non stopZobacz załącznik 989013Zobacz załącznik 989014Zobacz załącznik 989015

Moja od okolo 10 tygodnia tak trzyma.
Sprobuj przycisnac dupke i nozki lekko reka i wtedy z glowka latwiej :) a jak nosisz to tez nie trzyma ?
 
Moja od okolo 10 tygodnia tak trzyma.
Sprobuj przycisnac dupke i nozki lekko reka i wtedy z glowka latwiej :) a jak nosisz to tez nie trzyma ?

nie pomaga to dociskanie.... Jak go noszę w pionie to trzyma ale nie ma kontroli i muszę asekurować. Jak trzymam poziomo brzuszkiem w dół to leci mu główka w dół. Wiem, że są dzieci które późno podnoszą główke, zwłaszcza jak jest duża a mój ma dużą głowę.
Za 2 tygodnie mamy szczepienie, jak nie podniesie do tej pory to nas pediatra na pewno wyśle do rehabilitanta
 
nie pomaga to dociskanie.... Jak go noszę w pionie to trzyma ale nie ma kontroli i muszę asekurować. Jak trzymam poziomo brzuszkiem w dół to leci mu główka w dół. Wiem, że są dzieci które późno podnoszą główke, zwłaszcza jak jest duża a mój ma dużą głowę.
Za 2 tygodnie mamy szczepienie, jak nie podniesie do tej pory to nas pediatra na pewno wyśle do rehabilitanta

Moja z dnia na dzien zaczela. Wiec pewnie u Ciebie tez tak bedzie. Nie ma co sie jeszcze martwic, moze faktycznie nie ma jeszcze tyle sily.
 
tak czytałam, że bobasy miały problem i nagle z dnia na dzień podnosiły. Mam nadzieję, że też tak będzie
Ja miałam tak przy pierwszej Córce. Raz poszłam na rehabilitację. Strasznie płakała i jedna pediatra nam poleciła poczekać, że każde dziecko ma inny czas na to aby podnieść główkę i tak było. Z dnia na dzień zaczęła pięknie ja podnosić. Teraz ma 7 lat i jest zimna jak mało kto ;)
 
reklama
Do góry