reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Ja tez do tej pory bralam sam kwas foliowy ale przez 2 dni wzielam femibion bo dostalam reklamowke w aptece i jakos nie bardzo sie po nim czulam na zoladku, czarny stolec (wybaczcie szczegoly) i tak sie zestresowalam ze go odstawilam... a mam wrazenie ze powinnam brac cos wiecej.
Ja od początku ciąży biorę pregnę plus i od 3 tygodni magnez dodatkowo, bo jakoś drgały mi powieki i pomyślałam że to od niedoboru mg.
Myślę że przy problemach z apetytem warto się wspomóc zestawem witamin. Ale jak morfologia ok, to znaczy że wszystko w porządku :)
Ja ogólnie miewam problemy z żołądkiem, nie wiem czy witaminy na to wpływają.
 
reklama
Ja od początku ciąży biorę pregnę plus i od 3 tygodni magnez dodatkowo, bo jakoś drgały mi powieki i pomyślałam że to od niedoboru mg.
Myślę że przy problemach z apetytem warto się wspomóc zestawem witamin. Ale jak morfologia ok, to znaczy że wszystko w porządku :)
Ja ogólnie miewam problemy z żołądkiem, nie wiem czy witaminy na to wpływają.
I po tej pregnie nie mialas klopotu z wyproznianiem? Albo zmiany barwy stolca? Strasznie mi glupio ze tak pytam, przepraszam :(
 
I po tej pregnie nie mialas klopotu z wyproznianiem? Albo zmiany barwy stolca? Strasznie mi glupio ze tak pytam, przepraszam :(
Kłopoty raczej od ciąży mam, a raczej raz zaparcia, a raz w drugą stronę...
Czarnego stolca nigdy nie miałam. A żelaza rzeczywiście jest sporo, prawie 200% dziennego zapotrzebowania.
Nie masz za co przepraszać. Może podpytaj gina co poleca jak się ma wrażliwy żołądek jeżeli chcesz stosować jakieś witaminy. Duużo tego w aptekach.
 
No jest tam zelazo, jest. Juz tego nie bede brac narazie. I tez mam wlasnie tak, ze raz tak raz tak z tym wyproznianiem i bardzo sie tym martwie jak to idzie w strone biegunki :(
 
ja własnie dlatego nie biorę żadnych bo wszędzie jest to żelazo. Ja mam zaparcia więc jak wezmę żelazo to już w ogóle będzie dramat, a nie potrzebuję go bo hemoglobinę mam w normie
 
ja własnie dlatego nie biorę żadnych bo wszędzie jest to żelazo. Ja mam zaparcia więc jak wezmę żelazo to już w ogóle będzie dramat, a nie potrzebuję go bo hemoglobinę mam w normie
No wlasnie w sumie tez mam w normie wiec chyba sobie podaruje bo mozna oszalec....
 
Dziewczyny u mnie już prawie 3 miesiące z dzidziusiem , ja brałam tylko w drugim trymestrze leki , bo i ginekolog i psychiatra kazali mi je odstawić , max do 30 tygodnia jak pamiętam pozwolili mi brać a potem tylko doraźnie , i miesiac przed porodem już bardzo źle się czułam , była tragedia , brałam tylko z dwa razy coś na sen w trzecim trymestrze, wogole byłam załamana bo psychiatra powiedział mi że jak chce karmić to muszę zapomnieć o jakichkolwiek lekach , był to lekarz co w naszym psychiatryku pracował. Dlatego postanowiłam że nie będę jak coś karmić i odrazu wezmę triticco. Dziewczyny u mnie z dniem porodu naprawdę wszystko minęło , teraz czuję że żyję , od 3 miesięcy zero leków , zero problemów ze snem , zero niczego . Jak nie śpię to tylko dlatego że mały chce cycka ! Mam całą zamrażarkę odciągnięte go mleka na wszelki wypadek jakbym znów miała atak ale jak narazie się na to nie zapowiada , więc dziewczyny spokojnie :) za niedługo będzie to za wami i wierzę że też wam minie to wszystko') Edzik , Basiek a co u was , zaglądacie tu czasem ?
 
Dziewczyny u mnie już prawie 3 miesiące z dzidziusiem , ja brałam tylko w drugim trymestrze leki , bo i ginekolog i psychiatra kazali mi je odstawić , max do 30 tygodnia jak pamiętam pozwolili mi brać a potem tylko doraźnie , i miesiac przed porodem już bardzo źle się czułam , była tragedia , brałam tylko z dwa razy coś na sen w trzecim trymestrze, wogole byłam załamana bo psychiatra powiedział mi że jak chce karmić to muszę zapomnieć o jakichkolwiek lekach , był to lekarz co w naszym psychiatryku pracował. Dlatego postanowiłam że nie będę jak coś karmić i odrazu wezmę triticco. Dziewczyny u mnie z dniem porodu naprawdę wszystko minęło , teraz czuję że żyję , od 3 miesięcy zero leków , zero problemów ze snem , zero niczego . Jak nie śpię to tylko dlatego że mały chce cycka ! Mam całą zamrażarkę odciągnięte go mleka na wszelki wypadek jakbym znów miała atak ale jak narazie się na to nie zapowiada , więc dziewczyny spokojnie :) za niedługo będzie to za wami i wierzę że też wam minie to wszystko') Edzik , Basiek a co u was , zaglądacie tu czasem ?
Niestety ja się zmagam od wielu lat więc na pewno nie minie, gorzej, może się pogorszyć. Takim osobom jak ja odradza się odstawianie leków. Dlatego jeśli zadziała to nie odstawiam.
 
reklama
Ważne że cały czas działasz żeby spełnić marzenia i zostać mamą. Trzymam mocno kciuki.
Mi to forum osobiście bardzo pomogło na początku i pomaga teraz! Także zaglądaj do nas :)
Fajnie gdyby mamaginekolog napisała coś na ten temat. Mało jest porad, informacji jak sobie radzić w przypadku tej choroby.
Wszystkiego dobrego!

Dziękuję za dobre słowo! Mam nadzieję, że kiedyś będę nosiła maleństwo pod serduszkiem.
 
Do góry