reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Termin mam na 11 września na cc. Trzy dni spędziłam w szpitalu bo mi ciśnienie skakało i moja gin się obawiała zatrucia. Na szczęście nie ma zatrucia ale dostałam tabletki na ciśnienie. Dziś kiepsko się czuję jestem słaba i śpiąca. Nie wiem czy to po lekach czy nerwica? A Ty Sardnas już śpisz lepiej? U mnie odpukac noc jest lepsza od jakiegoś tygodnia.
 
Termin mam na 11 września na cc. Trzy dni spędziłam w szpitalu bo mi ciśnienie skakało i moja gin się obawiała zatrucia. Na szczęście nie ma zatrucia ale dostałam tabletki na ciśnienie. Dziś kiepsko się czuję jestem słaba i śpiąca. Nie wiem czy to po lekach czy nerwica? A Ty Sardnas już śpisz lepiej? U mnie odpukac noc jest lepsza od jakiegoś tygodnia.
A czemu masz cesarkę ? Przez nerwicę czy jakieś inne przeciwskazania są ? Ah u mnie z tymi nocami to jakie dramat jest , 5 godzin jak śpię to jest normą, zasypiam koło 11,12 w nocy a o 4,5 już wstaje , jak mam dobry dzień to uda mi się rano trochę jeszcze przespać, a teraz się zaczynam denerwować jak go urodzę taka cały czas zmęczona :( generalnie ataków paniki , lęku nie mam , tylko się martwię cały czas :( dzisiaj się zmieniła pogoda , dlatego pewnie dlatego źle się czujesz , zresztą pełnią tez chyba będzie. Dobrze że nie masz zatrucia , u mnie też było takie podejrzenie w połowie ciąży ale przez białkomocz , aczkolwiek te białko raczej mi się pojawiło z stresu bo wtedy miałam pierwszy napad lekowy : p
 
A czemu masz cesarkę ? Przez nerwicę czy jakieś inne przeciwskazania są ? Ah u mnie z tymi nocami to jakie dramat jest , 5 godzin jak śpię to jest normą, zasypiam koło 11,12 w nocy a o 4,5 już wstaje , jak mam dobry dzień to uda mi się rano trochę jeszcze przespać, a teraz się zaczynam denerwować jak go urodzę taka cały czas zmęczona :( generalnie ataków paniki , lęku nie mam , tylko się martwię cały czas :( dzisiaj się zmieniła pogoda , dlatego pewnie dlatego źle się czujesz , zresztą pełnią tez chyba będzie. Dobrze że nie masz zatrucia , u mnie też było takie podejrzenie w połowie ciąży ale przez białkomocz , aczkolwiek te białko raczej mi się pojawiło z stresu bo wtedy miałam pierwszy napad lekowy : p
Cc mam przez nerwicę. Mam zaświadczenie od mojej psychiatry. Nie martw się na zapas. Będziesz miała siłę żeby urodzić bo adrenalina Ci podskoczy i dasz radę. Ja się strasznie bałam pobytu w szpitalu bo to pierwszy raz przez całe życie ale nawet nie było tak źle. I szczerze mówiąc może to i dobrze bo trochę się oswoilam z tym wszystkim. Wiem już jak jest i czego mniej więcej mogę się spodziewać. Dobrze,że nie masz ataków paniki i leku no dodatkowo by Cię wymeczylo. U mnie pojawiają się natrętne myśli ale staram się je ignorować chociaż nie zawsze mi to wychodzi. Pocieszmy się, że już nie długo i jak trzeba będzie to zajmiemy się swoim zdrowiem psychicznym. Chociaż po cichu mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby.
 
Ah ja już strasznie bym chciała mieć to za sobą , nie wiem już sama czy nie chciałabym tej cesarki ..... CalaCcicze nie balam sie porodu dopiero dwa tygodnie przed porodem rozpoczela soe ogromna panika, jeszcze tak strasznie źle się czuje że głupio mi z domu wychodzić , przed ciążą ważyłam 58 kg a już mam 73 , źle się czuje bardzo , wcale tak dużo nie jem a tyje jak nigdy , faktem jest to że całe życie byłam na diecie i w ciąży dopiero zaczęłam jeść ... Długo wam zajęło wrócenie do wag przed ciążą ? Pytanie do dziewczyn co mają maleństwa : p
 
Moja mała się pospieszyla. Odeszły mi wody i czekamy do rana.
Basieek daj odrazu znać !!! Mój lekarz mi mówił w piątek że w sobotę jest właśnie pełnią , a że przy pełni zawsze jest bardzo dużo porodów więc żeby mieć to na uwadze że może mi też pójdą . Jaki zbieg okoliczności że wczoraj o tym pisalysmy . Dobrze że to 38 prawie tydzien :) Daj proszę znać odrazu :*:*:*:*:
 
Basieek daj odrazu znać !!! Mój lekarz mi mówił w piątek że w sobotę jest właśnie pełnią , a że przy pełni zawsze jest bardzo dużo porodów więc żeby mieć to na uwadze że może mi też pójdą . Jaki zbieg okoliczności że wczoraj o tym pisalysmy . Dobrze że to 38 prawie tydzien :) Daj proszę znać odrazu :*:*:*:*:
Dochodzę do siebie. Boli brzuch i cięcie ale jakoś damy radę. Mała wazy 3250 i 54 cm
Dostała 10 w skali Apgara. Ma razie wszystko Oki.
 
reklama
Do góry