reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

A ja dzisiaj byłam na Ktg i podobno mam już lekkie skurcze , cała noc wczoraj miałam ciężka, bitwa z komarami na maxa , do 3 w nocy za nimi goniłam potem zasnęłam już a o 9 do lekarza, jeszcze byłam dzisiaj na pogadance o porodzie no i teraz się dopiero stresuje .Mały jakby dzisiaj oszalał , jak nigdy wogole się nie rusza to dzisiaj masakra cały dzień , nie wiem co mu się stało , albo noc się nie rusza albo czuje że się stresuje i też wariuje , a najgorsze że już wiem że do porodu mam po spaniu :(
 
reklama
Sardnas a dużo zostało Ci jeszcze do porodu?
Właśnie już mogę rodzić bo leci mi 38 tydzień :( dosłownie masakra , wogole nie sypiam.... Mam pełno komarów w domu , i idzie do pelni , zawsze wtedy bardziej nerwowa jestem , a teraz jestem w takiej histerii że masakra , boję się że będę taka słaba że mnie odrazu na cesarkę wezmą, a sypiam po 3 godziny i strasznie się denerwuje :( a nie chciałam mieć cesarki :(
 
Właśnie już mogę rodzić bo leci mi 38 tydzień :( dosłownie masakra , wogole nie sypiam.... Mam pełno komarów w domu , i idzie do pelni , zawsze wtedy bardziej nerwowa jestem , a teraz jestem w takiej histerii że masakra , boję się że będę taka słaba że mnie odrazu na cesarkę wezmą, a sypiam po 3 godziny i strasznie się denerwuje :( a nie chciałam mieć cesarki :(
Czemu nie kupisz bros do kontaktu dla dzieci ten rozowy ja mam i ani jednego komara...
 
Dziewczyny mam dolek totalny dzos zmarla na raka moja tesciowa byla przy niej cala rodzina lacznie ze mna :( tj straszne eh moje schizy coraz wieksze sa niewyobrazam sb zeby ktotkolwiek z mojej rodziny tak skoncYl prYnajmniej nie przed pozna staroscia eh bedzie nam wszystkim jej brakowac to byla taka kobieta, ze 2 takiej jie ma dzielna do samego konca... ona ani razu jie narzekala nam na bol itp nie prosila o pomoc ... biedna :(
 
Ogromne wyrazy współczucia! Trzymajcie się tam!

sardnas jeszcze trochę i będzie po wszystkim! Bądź dobrej myśli! Wszystko będzie OK zobaczysz :)
 
reklama
Do góry