reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Łaaa kolejna dzielna! :) gratulacje!! Jak porod?? Z maluchem wszystko ok? I ogolnie jak sie czujesz?
Poród ciężki. Malutki był zaplątany w pępowine więc miałąm ponad 2 h samych partych, wychodził i się cofał. Gdyby nie to nie byłoby źle, naprawdę. Polecam wiesiołek i liście malin, pierwsza faza dość szybko poszła:) I rzeczywiście jak zaczyna się rodzić nerwica znika:)
 
reklama
Poród ciężki. Malutki był zaplątany w pępowine więc miałąm ponad 2 h samych partych, wychodził i się cofał. Gdyby nie to nie byłoby źle, naprawdę. Polecam wiesiołek i liście malin, pierwsza faza dość szybko poszła:) I rzeczywiście jak zaczyna się rodzić nerwica znika:)
To super:) dzielna mamunia :)
 
Właśnie ta terapia nic nie dawała, bo na siłę chcieli szukać przyczyny nerwicy, ktora u mnie jest czysto genetyczna. A średnio mi się chciało rysować kwiatki czy serduszka albo wycinać wycinanki na tym oddziale. Mi tylko leki pomagają, co zrobić.
A widzisz każda pewnie inny ma początek nerwicy...dobrze,że leki na Ciebie działają bo na mnie niestety nie:oo: ale mam świadomość,że jak w końcu pozwolę sobie na emocje to nerwica odejdzie
 
A widzisz każda pewnie inny ma początek nerwicy...dobrze,że leki na Ciebie działają bo na mnie niestety nie:oo: ale mam świadomość,że jak w końcu pozwolę sobie na emocje to nerwica odejdzie
Ja już mam tak skrajne emocje, że czasami to mi wstyd nawet przed sobą. Kiedy mam nawrót to po prostu jestem kimś innym tak to sobie tłumaczę. I staram się tego kogoś wyprosic...
 
Ja już mam tak skrajne emocje, że czasami to mi wstyd nawet przed sobą. Kiedy mam nawrót to po prostu jestem kimś innym tak to sobie tłumaczę. I staram się tego kogoś wyprosic...
A ja wlasnie wszystko dusze w sobie zeby na zewnatrz nie bylo widać a środek szaleje....ahhh opalając się na balkonie chce wierzyć,że nerwiczka sobie pójdzie
 
Dziewczyny masakra:(bylam dzisiaj na echo serca płodu i wyszły jakieś dysproporcje naczyń:hmm::hmm:Pani powiedziała,że może z pozycji dziecka to wynika ale za 4-5tyg.muszę powtórzyć badanie.Boję się że to przez te antydepresanty....to będą najdłuższe 4 tyg.dla mnie...​
 
Dziewczyny masakra:(bylam dzisiaj na echo serca płodu i wyszły jakieś dysproporcje naczyń:hmm::hmm:Pani powiedziała,że może z pozycji dziecka to wynika ale za 4-5tyg.muszę powtórzyć badanie.Boję się że to przez te antydepresanty....to będą najdłuższe 4 tyg.dla mnie...​
Kurcze nie denerwuj się na zapas! Chociaz domyslam sie ze łatwo mowic.. A nie możesz jakos wcześniej trochę powtórzyć badania?
 
Edzik nie denerwuj się, jeśli lekarka mówi że to być może od pozycji dzidziusia, to tak jest. Poza tym Ty jesteś jeszcze przed 30 tyg? Coś tam w serduszku rozwija się późno, może to jeszcze jest noeukształtowane w 100%? Pomiędzy 28-32 tyg. robi się trzecie prenatalne. Tam też dosyć dokładnie ogląda się serce. Może się umów/zrób? Nie wyrzucaj sobie antydepres. Tobie są te leki potrzebne. Trzymaj się kochana.
U mnie różnie, mam mieć prawdopodobnie cesarkę, czuję bóle w dole brzucha i coraz gorsze samopoczucie mam...
 
reklama
Edzik nie denerwuj się, jeśli lekarka mówi że to być może od pozycji dzidziusia, to tak jest. Poza tym Ty jesteś jeszcze przed 30 tyg? Coś tam w serduszku rozwija się późno, może to jeszcze jest noeukształtowane w 100%? Pomiędzy 28-32 tyg. robi się trzecie prenatalne. Tam też dosyć dokładnie ogląda się serce. Może się umów/zrób? Nie wyrzucaj sobie antydepres. Tobie są te leki potrzebne. Trzymaj się kochana.
U mnie różnie, mam mieć prawdopodobnie cesarkę, czuję bóle w dole brzucha i coraz gorsze samopoczucie mam...
Właśnie też mi się tak wydaje, nie ma co przejmować się zbytnio na zapas Edzik! Będzie ok. A Ty Anitka w którym jesteś tyg i dlaczego cc?
 
Do góry