reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dziewczyny u mnie 37 tydzień. Mam mega stres i napięcia związane oczywiście z porodem i nie ważne jaki on będzie czy cięcie czy naturalny... Nawet ktg wywołuje u mnie potworny lęk... :( no i oczywiście mam skurcze które też mnie bardzo stresują. Chciałabym jeszcze tydzień wytrzymać...
Necia ostatnia prosta! Pomysl jak to zleciało, a jeszcze niedawno bałaś się przedwczesnego porodu.. Teraz już z górki, zobaczysz a stres towarzyszy każdej
 
reklama
Dziewczyny u mnie 37 tydzień. Mam mega stres i napięcia związane oczywiście z porodem i nie ważne jaki on będzie czy cięcie czy naturalny... Nawet ktg wywołuje u mnie potworny lęk... :( no i oczywiście mam skurcze które też mnie bardzo stresują. Chciałabym jeszcze tydzień wytrzymać...
Ja tydz niżej i tez czuje duży stres. Snia mi się porody. Przed ktg tez mam stresa. Wydaje mi się, że większość kobiet sie boi. Na dodatek siedze w tygodniu sama w domu i tylko pies mi towarzyszy. Jakos musimy to przetrwać
 
No wlasnie ten na który ja sie zdecydowałam też leciutki, widzialam go na żywo w sklepie stacjonarnym jednak zamówię przez Internet bo kilka stowek taniej wyniesie;) myslalam jeszcze o quinny buzz, ale on już lekko przereklamowany
A jaki wozeczek wybralas?? Ja chce dodatki zamowic do wozeczka, podusie i otulacz. Zakupy dla maluszka i porządki w domu trochę poprawiaja mi nastroj.
 
Fajny wózeczek, kupiłaś już? Czy zamierzasz? My kupiliśmy maxi cosi zelia
Ja tydz niżej i tez czuje duży stres. Snia mi się porody. Przed ktg tez mam stresa. Wydaje mi się, że większość kobiet sie boi. Na dodatek siedze w tygodniu sama w domu i tylko pies mi towarzyszy. Jakos musimy to przetrwać
Ja już wariuje ze stresu. Już nawet na pobraniu krwi panikuje, bo kojarzy mi się ze szpitalem i porodem....
 
Fajny wózeczek, kupiłaś już? Czy zamierzasz? My kupiliśmy maxi cosi zelia

Ja już wariuje ze stresu. Już nawet na pobraniu krwi panikuje, bo kojarzy mi się ze szpitalem i porodem....
Dopiero zamierzamy jakos pod koniec mies zamówić;) ja ost przy pobraniu krwi poczulam takie nieprzyjemne cieplo w karku i pomyślałam sobie żeby jak najszybciej mi ta igle wyjela bo zwariuje, a ona jeszcze do mnie: proszę się odprężyć bo leci jak krew z nosa:p
 
reklama
Hej ciezka noc dzis za mna. Zasnelam w miare spokojnie ale kolo 2 po przebudzeniu jakiś atak paniki:( udało mi sie jeszcze zasnac ale tylko do 5. Dzis ktg wiec może to stres przed wizyta. Wczoraj jakies smutki mnie dopadaly i lzy cisnely sie do oczu:(
 
Do góry