reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Macie może takie dni że serce bije szybko bez powodu? Od wczoraj mam tak, że mimo spoczynku bije mi około 100/min. Oczywiście po tym jak sie zorientuje jest tylko gorzej...
 
Macie może takie dni że serce bije szybko bez powodu? Od wczoraj mam tak, że mimo spoczynku bije mi około 100/min. Oczywiście po tym jak sie zorientuje jest tylko gorzej...
Ja też tak mam. Dzisiaj wczoraj. I wiesz co moze to od pogody wlasnie. Kardiolog mi kiedyś powiedziała że jeśli mam wysoki puls, ale nie czuje "walenia" serca w klatce piersiowej to nie ma się czym martwić;) jak serce zaczyna szaleć to przypominam sobie jej słowa i jak narazie udaje mi sie jakos to olewac
 
reklama
Na mnie hydro działa ciut po czasie tak 2 h przed spaniem musiałam brac ale fajnie sie spalo, bylam zamulona przyjemnie. Może sie rozluznisz i będzie lepiej. Byle do przodu.
no właśnie ja hydro wczesniej bralam ale 10.Teraz zalecila lyknac przed spaniem 25.Pytalam jaka jest maksymalna/bezpieczna dawka hydro to odp.ze 100mg więc jakoś się uspokoiłam.Teraz czuje się ok i zastanawiam się czy łyknąć hydro czy czekać...co za stan.Dziewczyny dzìęki,ze jesteście!Magdaswiet Twoje slowa,że nogdzie mnie lekarz nie wyśle dodawały mi otuchy:D:D:D
 
Do góry