reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
no a ja poplakalam trochę na terapii. .i co..teraz czuję się jeszcze gorzej....czy Wy dziewczyny tez tak macie?bo ja czuję,że tracę siły i depresja mnie wchłania:no2::baffled:
 
A to z plusem tez kiedyś mialam przeboje, tak samo jak Ty robiłam, nawet w tel liczyłam ze stoperem.. heh najlepsze jest to ze teraz puls mnie kompletnie nie interesuje, przy zdenerwowaniu potrafi wynieść 120-130 ale niezbyt mnie to rusza.. kiedyś to propranolol juz by w buzi wylądował i panika gwarantowana
No to jestesmy panikary. Cześć moich koleżanek w ciąży
no a ja poplakalam trochę na terapii. .i co..teraz czuję się jeszcze gorzej....czy Wy dziewczyny tez tak macie?bo ja czuję,że tracę siły i depresja mnie wchłania:no2::baffled:
Ja jak poplacze to mi ciut lepiej. Otworzyłas się i to chyba dobrze. Siły przyjdą, raz dni gorsze raz lepsze. Ja tez mam takie rozterki
 
coś Wam mówili o probiotykach dla dziecka po Cesarce?? Mi położna sugerowała Coloflor Cesario - czytałam że warto się przygotować i po cesarce dawać, chociaż lekarze albo tego nie wiedzą albo są niedouczeni??? Ktoś coś wie?? Jakieś doświadczenia???
Ja miałam cesarkę w styczniu 2016 i nikt o żadnych probprobiotykach mi nie mowil, ani znajomy lekarz ani koleżanki położne. Tylko mówiły że ten pierwszy kontakt skóra do skóry ok 2 h jest ważny czy to ze mną czy z mężem aby dziecko mialo kontakt z najbliższą flora bakteryjną.
 
Dziewczyny jak nocka?u mnie te napięcia się nasilają i mam ciągłe uczucie,że zwariuje...nocka słaba...nie wiem co mnie ostatnio tak silnie atakuje...dziś mam wizytę u psychiatry...boję się,że wyśle mnie do psychiatryka:o:o:o
 
Dziewczyny jak nocka?u mnie te napięcia się nasilają i mam ciągłe uczucie,że zwariuje...nocka słaba...nie wiem co mnie ostatnio tak silnie atakuje...dziś mam wizytę u psychiatry...boję się,że wyśle mnie do psychiatryka:o:o:o
U mnie też słabo, ciągle myślę o ciśnieniu jak wariatka jakas... zyc mi to Nie daje
 
U mnie nocka zupełnie bezsenna. Teraz czekam na psychoterapię i wariuję w poczekalni. Wyjście z domu to katorga a jeszcze dziś musiałam autobusem jechać do sąsiedniego miasta.
 
Ja miałam problem z zasnieciem ale jak juz padlam bylo ok. Pani psycholog przełożyła terapie na piatek...a ja tak czekalam. Śpię znowu z mężem w sypialni wiec to spory sukces. Ciepło dziś i czuje wiosnę. Mam ciągłego stresa porodowego i jak sobie poradzę po. Wczoraj sie głupia naczytalam w necie:/ dzis nie czytam bo zwariuje
 
Dziewczyny jak nocka?u mnie te napięcia się nasilają i mam ciągłe uczucie,że zwariuje...nocka słaba...nie wiem co mnie ostatnio tak silnie atakuje...dziś mam wizytę u psychiatry...boję się,że wyśle mnie do psychiatryka:o:o:o
Nigdzie Cię lekarz nie wyśle. Na pewno dasz rade i prztrwasz te gorsze dni. Przesilenie wiosenne się daje we znaki.
 
reklama
Do góry