reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Prawie nic...napięciowy ból głowy daje popalić.Ale zauważyłam,że za każdym razem kiedy płacz się do mnie dobija i ja go nie uwalniam to czuję się tak fatalnie....nie wiem co mnie tak blokuje przed płakaniem:(
Ja ostatnio poplakalam u pani psycholog. W domu ciężko choc sie zdarza. Może takie oczyszczenie byloby wskazane. Płacz to nie słabość. Życzę Ci drzemki w ciagu dnia i spokojnej kolejnej nocy.
 
reklama
Jak ja nie lubię poranków i wczesnego popołudnia... Nerwówka pomimo hydro o 7 rano wziętej.
Edzik-dlaczego trudno Ci się wypłakać? Może spróbuj najpierw się na czymś wyładować-podrzeć gazetę, rzucić czymś żeby się odblokować-łzy same nadejdą.
 
Jak ja nie lubię poranków i wczesnego popołudnia... Nerwówka pomimo hydro o 7 rano wziętej.
Edzik-dlaczego trudno Ci się wypłakać? Może spróbuj najpierw się na czymś wyładować-podrzeć gazetę, rzucić czymś żeby się odblokować-łzy same
Jakieś nam wewnętrzne przekonanie,ze jak bede plakac to popadne w ciezka depresję i niby sobie tłumaczę,ze tak nie będzie to i tak sie blokuje...a potem to napięcie wywala
 
Jak ja nie lubię poranków i wczesnego popołudnia... Nerwówka pomimo hydro o 7 rano wziętej.
Edzik-dlaczego trudno Ci się wypłakać? Może spróbuj najpierw się na czymś wyładować-podrzeć gazetę, rzucić czymś żeby się odblokować-łzy same nadejdą.
Ja mam to samo, jak nie czuje sie najlepiej to poranki sa dla mnie najgorsze:/
 
To pewnie przez to powstrzymywanie placzu glowa mi pęka ale wzielam sie za sprzątanie
Musisz sie w koncu porzadnie wyplakac, to nie takie trudne! A ile napiecia z Ciebie zejdzie.. pomysl ze to Ci pomoże i może sie przełamiesz . W ogóle jak dziwnie to brzmi - namawianie kogoś do płaczu:baffled:
 
U mnie dziś dziewczyny znów gorzej. Ja nie wiem może ta pogoda tak człowieka dobija. Nastawiam się już na wiosnę A tu znowu zima idzie :(
 
U mnie dziś dziewczyny znów gorzej. Ja nie wiem może ta pogoda tak człowieka dobija. Nastawiam się już na wiosnę A tu znowu zima idzie :(
Eh ja mam tak samo, o wiele lepiej czułam sie jak byly przez jakis czas te cieplejsze dni i wiecej słońca.. mam nadzieje ze jak wiosna przyjdzie juz na dobre to czlowiek bedzie miec wiecej tych lepszych dni
 
reklama
Lepsza pogoda tak pozytywnie człowieka nastraja... A tu poprawy nawet nie widać... Ile razy dziennie pijecie melisę?
 
Do góry