reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Mnie też ciągnie do ludzi Ale tylko do tych wtajemniczonych bo tych co nie wiedzą o moich dolegliwościach unikam.
Kasiaa83 Anncia : jak znosicie ogólnie ciążę? Anncia w którym tyg jesteś?
 
reklama
ewlinka na depresję poporodową może zachorować nawet zupełnie zdrowa kobieta po porodzie na to nie ma reguły tak mi powiedział mój psycholog ja przy tych lękach co mam to też się boję depresji

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
ewlinkal jak poszlaś do psychiatry to trzeba było powiedzieć że masz paniczny lęk przed porodem naturalnym wtedy byś dostała skierowanie na cc

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
To mu powiedziałam właśnie. Powiedział, że każdy się boi, że musiałabym mieć chorobę np. psychoze i wtedy mogłoby być takie zaświadczenie ważne. Chociaż wiem, że wystarczy że wpisałby tokofobie, ale....tak się boje również cc, że nie walczyłam.
 
To mu powiedziałam właśnie. Powiedział, że każdy się boi, że musiałabym mieć chorobę np. psychoze i wtedy mogłoby być takie zaświadczenie ważne. Chociaż wiem, że wystarczy że wpisałby tokofobie, ale....tak się boje również cc, że nie walczyłam.
Ewlinkal ale przecież wiadomo że urodzić musimy jak nie naturalnie to cc może idź do innego psychiatry

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też ciągnie do ludzi Ale tylko do tych wtajemniczonych bo tych co nie wiedzą o moich dolegliwościach unikam.
Kasiaa83 Anncia : jak znosicie ogólnie ciążę? Anncia w którym tyg jesteś?
Necia1424 ja od początku źle znoszę tą ciążę najpierw nie mogłam się z tym pogodzić że zaszlam tak szybko w kolejną ciążę później koszmarne mdłości o wymiptach to nie wspomnę strasznie mnie wymeczylo teraz doszły te lęki związane głównie z ciążą

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
ewlinka na depresję poporodową może zachorować nawet zupełnie zdrowa kobieta po porodzie na to nie ma reguły tak mi powiedział mój psycholog ja przy tych lękach co mam to też się boję depresji

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
wiem, staram się dzielić z Wami tym co mnie osobiście pomogło:) Bo zaczęłam sobie mówić, że no więź z matką miałam i o dziecko się starałam, więc mnie to dotyczyć nie będzie.
 
Ewlinkal ale przecież wiadomo że urodzić musimy jak nie naturalnie to cc może idź do innego psychiatry

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Mhm wiem i to jest najstraszniejsze......że musimy. Jak myśle ok załatwie cc to dostaje paniki na myśl o cesarce. Jak myśle no to naturalnie to dostaje na myśl o porodzie. Boje się wogóle szpitali, igieł, wszystkiego....wiem, że mówie jak gówniara skoro zdecydowałam się na dziecko, ale nerwicę miałam zaleczoną i myślałam, że w ciąży da mi spokój, będę się cieszyć, a nie bać. Cieszyłam się i uważałam, że wszystko będzie dobrze
 
Mnie też ciągnie do ludzi Ale tylko do tych wtajemniczonych bo tych co nie wiedzą o moich dolegliwościach unikam.
Kasiaa83 Anncia : jak znosicie ogólnie ciążę? Anncia w którym tyg jesteś?
No dokładnie tak jak piszesz mam. Kasiaa w domu tez staram sie sama nie zostawac bo wtedy jest najgorszej. Ja jestem w 19 tyg. Objawow typowo ciazowych nie było wcale, ale lęki od poczatku. Ostatnio partner dużo czasu spędza w domu i chwilami nawet zapominam o "strachach", ale jak tylko zostaje sama to już tragedia... jeszcze chwila i bedzie musiał zacząć wyjezdzac w delegacje, a tego sobie nie wyobrazam.. Jak nie ma go jestem wlasnie ciagle spieta zestresowana no i te natretne mysli wtedy dokuczaja strasznie
 
reklama
Kaasia83: mi się czasem wydaje że tak źle jak ja to chyba nikt się tak nie czuje.
Ewlinkal: cieszę się że mamy podobne terminy :-)
Anncia: bierzesz leki?
 
Do góry