reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Ehh mi przez glowe czesto przechodza mysli czy dam rade pokochac to dziecko... Zeprzez nie sie zle czuje i denerwuje.. Co bedzie jak urodze i nie bede go chciala... Tak samo sie boje jak Ty... Staram sie sama w myslach doprowadzic sie do pionu, ale czasami ciezko jest... Wstydze sie komus o tym powiedziec... Ale z 2 strony czy teraz juz mamy jakis wplyw na to? Czy teraz mozemy zalozyc co bedzie za 9 miesiecy? Nie mozemy wiec moze sprobojmy chociaz troszke oddac to chwili? Musimy czekac... W pierwszej ciazy jak dowiedzialam sie ze syn bylam zalamana... Chcialam cofnac czas bo po co mi syn.. Tez sie balam, a teraz jest najcudowniejszym synkiem pod sloncem!!!!

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
No Coz okaże sie jak będzie ze mną na ta chwile chce aby leki przeszly :-( chce się nie bac...
 
reklama
No Coz okaże sie jak będzie ze mną na ta chwile chce aby leki przeszly :-( chce się nie bac...
Gdybym tylko mogla to bym taki kolorowy parasol nad Toba rozlozyla... Taki zeby zadnych straszkow do Ciebie nie wpuszczal... Ale to Ty sama musisz to zrobic... Trzymaj sie mocno i pamietaj to jest w Twojej glowie

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gdybym tylko mogla to bym taki kolorowy parasol nad Toba rozlozyla... Taki zeby zadnych straszkow do Ciebie nie wpuszczal... Ale to Ty sama musisz to zrobic... Trzymaj sie mocno i pamietaj to jest w Twojej glowie

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki to budujące probuje to zrobić ale to cholernie trudne nawet nie wiem jak się do tego zabrac.. A jak twoje samopoczucie?
 
Dzieki to budujące probuje to zrobić ale to cholernie trudne nawet nie wiem jak się do tego zabrac.. A jak twoje samopoczucie?
Moje samooczucie dzisiaj z rano bylo nawet ok... Nawet mialam plan wybrac sie sama do wiekszego sklepu, ale na planach sie skonczylo i w koncu udalam sie do malego sklepiku przy przedszkolu synka. Zrobilismy z synkiem razem obiad i bylo dosc milo... Teraz jakos jestem taka nijaka... Spac sie chce i wszystko mnie strasznie wkurza... No coz wzloty i upadki

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje samooczucie dzisiaj z rano bylo nawet ok... Nawet mialam plan wybrac sie sama do wiekszego sklepu, ale na planach sie skonczylo i w koncu udalam sie do malego sklepiku przy przedszkolu synka. Zrobilismy z synkiem razem obiad i bylo dosc milo... Teraz jakos jestem taka nijaka... Spac sie chce i wszystko mnie strasznie wkurza... No coz wzloty i upadki

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
A powiedz mi cos Tobie ogóle jest? Nerwica? Z czym masz problem?
 
To też wesoło.. A leczysz się jakos?
Tak bralam leki i chodze na terapie, od pewnego czasu grupowa.
A wlasnie zapomnialam dziewczyny polecam ksiazke B-a-r-tosza W-r-ony " Jest dobrze" swietna naprawde. Jest to psychiatra z Katowic...osobiscie u niego bylam...zloty czlowiek!

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak bralam leki i chodze na terapie, od pewnego czasu grupowa.
A wlasnie zapomnialam dziewczyny polecam ksiazke B-a-r-tosza W-r-ony " Jest dobrze" swietna naprawde. Jest to psychiatra z Katowic...osobiscie u niego bylam...zloty czlowiek!

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
Moze nawet przeczytam jak się lepiej poczuje... Ja to jakos nie moge trafic na normalnego psychiatrę :-( Zaden nie był rewelacyjny a wczoraj jak powiedziałam ze mam lęki to powiedział ze jestem niedojrzała emocjonalnie i to nie choroba jako tako tylko takie moje fazy ogólnie o to mu chodziło..
 
Do góry