reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Wiesz co dla mnie zdecydowanie lepiej. Poznajesz ludzi z tymi samymi problemami co Ty... Dochodzi do Ciebie ze nie jestes sam, ze tez ktos sie czegos obawia albo z czyms walczy. Ja ogolnie lubie duzo mowic wiec dla mbie super. Zajecia trwaja 2 godzony w tym mamy 5 min przerwy

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
Czesc fajnie ze do nas napisalas[emoji6]. Rozumie Cie bardzo dobrze...u mnie tez zaczyna sie cos dziac... Boje sie wychodzic sama a to niestety musze rovic bo mam 6 letniego synka ktorego zawoze i pdbieram z przedszkola. Staram sie sama tez uspokoajac. Masz jakis sposob na ataki? Mi przed ciaza troszke pomagal cieply prysznic...teraz juz nie bardzo. Staram sie jakos wyciszyc , poukladac w glowie... Czasami pomoga czasami nie. Wspolczuje ze Twoj maz jest tak daleko. Kiedy wraca do Was? To bedzie Wasze pierwsze malenstwo?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Monika.o Proszę jak ochłoniesz po wizycie napisz co Ci powiedział psychiatra, bardzo ważne jest dla mnie to czy jego opinia jest zgodna z tym co mówi mi mój lekarz. Czyli w poprzedniej ciąży też przez to przechodziłaś? Musimy trzymać się razem, może to forum pozwoli chociaż na chwilę oderwać się nam od tych gorszych chwil w naszym życiu.
Ania: Ty na kiedy masz termin? :-)
 
Poza tym dziecko ciagle tak mi kopie, ze mam wrazenie ze ono też się męczy...
Kochana kopniaczki napewno nie sa z cierpienia maluszka. Moj synus tez kopal okropnie a wtedy jeszcze nie chorowalam na nerwice... I w sumie do dzis jest szalony i energii ma za 3[emoji6]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monika.o Proszę jak ochłoniesz po wizycie napisz co Ci powiedział psychiatra, bardzo ważne jest dla mnie to czy jego opinia jest zgodna z tym co mówi mi mój lekarz. Czyli w poprzedniej ciąży też przez to przechodziłaś? Musimy trzymać się razem, może to forum pozwoli chociaż na chwilę oderwać się nam od tych gorszych chwil w naszym życiu.
Ania: Ty na kiedy masz termin? :-)
Ja to mam dopiero poczatki... 6 ide na pierwsze usg..bedzie cos okolo 5 tydzien... Robilam 3 razy bete i wzrasta ladnie wiec staram sie byc dobrej mysli ze wszystko bedzie dobrze

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monika.o Proszę jak ochłoniesz po wizycie napisz co Ci powiedział psychiatra, bardzo ważne jest dla mnie to czy jego opinia jest zgodna z tym co mówi mi mój lekarz. Czyli w poprzedniej ciąży też przez to przechodziłaś? Musimy trzymać się razem, może to forum pozwoli chociaż na chwilę oderwać się nam od tych gorszych chwil w naszym życiu.
Ania: Ty na kiedy masz termin? :-)
Przechodze od 10 lat od 4 staram sobie radzicie bez proszkow czyli od poczatku ostatniej ciazy. Wcześniej brałam je z przerwami ale najdluzej przez 1.5 roku..
Mi lekarz powiedział ze nie ma dla mnie za bardzo proszkow dal tylko hydroksyzine.. Niestety :-( i kazal skontaktowac się z ginekologiem i psycjologiem ale do psychologa chodze wiec..ale nie rezygnuje i moze pojdę jeszcze do jednego psychiatry tym razem prywatnie..
 
Kochana kopniaczki napewno nie sa z cierpienia maluszka. Moj synus tez kopal okropnie a wtedy jeszcze nie chorowalam na nerwice... I w sumie do dzis jest szalony i energii ma za 3[emoji6]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
Powiem ci że bardzo mnie denerwują te ruchy wqrzam się na to i czasami lapie się przez ta nerwicę ze nie chce tego dziecka..
 
Powiem ci że bardzo mnie denerwują te ruchy wqrzam się na to i czasami lapie się przez ta nerwicę ze nie chce tego dziecka..
Ehh mi przez glowe czesto przechodza mysli czy dam rade pokochac to dziecko... Zeprzez nie sie zle czuje i denerwuje.. Co bedzie jak urodze i nie bede go chciala... Tak samo sie boje jak Ty... Staram sie sama w myslach doprowadzic sie do pionu, ale czasami ciezko jest... Wstydze sie komus o tym powiedziec... Ale z 2 strony czy teraz juz mamy jakis wplyw na to? Czy teraz mozemy zalozyc co bedzie za 9 miesiecy? Nie mozemy wiec moze sprobojmy chociaz troszke oddac to chwili? Musimy czekac... W pierwszej ciazy jak dowiedzialam sie ze syn bylam zalamana... Chcialam cofnac czas bo po co mi syn.. Tez sie balam, a teraz jest najcudowniejszym synkiem pod sloncem!!!!

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przechodze od 10 lat od 4 staram sobie radzicie bez proszkow czyli od poczatku ostatniej ciazy. Wcześniej brałam je z przerwami ale najdluzej przez 1.5 roku..
Mi lekarz powiedział ze nie ma dla mnie za bardzo proszkow dal tylko hydroksyzine.. Niestety :-( i kazal skontaktowac się z ginekologiem i psycjologiem ale do psychologa chodze wiec..ale nie rezygnuje i moze pojdę jeszcze do jednego psychiatry tym razem prywatnie..
A wizyty u psychologa Ci pomagaja? Jak czesto chodzisz?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry