reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
tak wiele bym dala zeby bylo normalnie jak dwa tygodnie temu

Jesli myśl ze zrobisz komuś krzywdę Cie przeraża to znaczy ze nie zrobisz nikomu nic [emoji846] mi tez sie zdarza ale nauczona doświadczeniem olewam zapominam i juz nie wraca . Tak jak różyczka mowi wejdź na youtube divovic wpisz tam są ciekaw rzeczy na ten temat - na temat myli natrętnych także .

Bo oglądamy durne reklamy gdzie babka w ciazy nie ma zmartwień jest piękna uśmiechnięta i w ogóle super a rzeczywistość jest inna - burza hormonów daje w kość jesli ktoś jest emocjonalny to juz w ogóle. Wiec w ciazy nerwica moze wyjsć , moze sie nasilić ... nie martw sie bo ona ci nic nie zrobi . Tylko bedzie straszyć wiec im szybciej nauczysz sie ją olewać tym lepiej - i pamiętaj ze to nie jest łatwe i nie przychodzi od razu . Trzeba próbować . Buźka bedzie dobrze .
 
Jesli myśl ze zrobisz komuś krzywdę Cie przeraża to znaczy ze nie zrobisz nikomu nic
emoji846.png
mi tez sie zdarza ale nauczona doświadczeniem olewam zapominam i juz nie wraca . Tak jak różyczka mowi wejdź na youtube divovic wpisz tam są ciekaw rzeczy na ten temat - na temat myli natrętnych także .

Bo oglądamy durne reklamy gdzie babka w ciazy nie ma zmartwień jest piękna uśmiechnięta i w ogóle super a rzeczywistość jest inna - burza hormonów daje w kość jesli ktoś jest emocjonalny to juz w ogóle. Wiec w ciazy nerwica moze wyjsć , moze sie nasilić ... nie martw sie bo ona ci nic nie zrobi . Tylko bedzie straszyć wiec im szybciej nauczysz sie ją olewać tym lepiej - i pamiętaj ze to nie jest łatwe i nie przychodzi od razu . Trzeba próbować . Buźka bedzie dobrze .
.
 
Boze dziewczy troche mnie uspokoilyscie nie wiem skad u mnie sie to wzielo i to w najpiekniejszym momencie mojego zycia czy jest szansa ze przestanie mnie to meczyc?:(
 
chciala bym nue miec tych mysli bo przeciez po porodzie musze zajac sie coreczka i nie wyobrazam sobie w takich nerwach tak przestraszona to robic
 
i jeszcze patrzenie na moje kolezanki w ciazy ktore znosza to tak jak ja na poczatku to mnie dobija jeszcze bardziej przeciez planujac ciaze myslalam ze bexzie to radosny czas nie mowie koniecznie o zdrowiu fizycznym bo akurat mam anemie ciazowa na przyklad ale ze psychicznie takie jazdy mozna miec w ciazy to jestem po prostu w szoku jak by mi ktos powiedzial ze tak bedzie w ciazy u mnie to bym go wysmiala latwo sie mowi zeby tym sie nie przejmowac ale jak juz raz sie mialo taka mysl to to paralizuje masakrycznie i utrudnia zycie i cieszenie z czegokolwiek to juz u mnie trwa drugi tydzien a do konca ciazyy jeszcze trzy miesiace i ta niepewnosc czy to wogole minie
 
i szczerze wam powiem dziewczyny ze przez to wszystko boje sie sama siedziec w domu

Chodź na terapie pomoże ci . I czytaj o nerwicy tez pomoże . Im wiecej wiesz o tym tym mniej to Cie przeraża . Serio . I przejdzie na pewno tylko trzeba trochę pracy w to włożyć . Takich osób jest mnostwo tylko o tym sie nie mowi bo po co .... jakbyś miała chore nerki to byś mówiła bo to taka normalna choroba. A ta? Zaraz ludzie myślą niewiadomo co . Nie martw sie i nie myśl do przodu !!! Nie myśl co bedzie . Zajmiesz sie dzieckiem i wszystko minie zobaczysz .
 
reklama
tylko przez to ze przestraszylam sie tych myysli ciagle sie ich boje i mimo ze jestem w towarzystwie z rodzina to jestem tak niedostepna jakby wszystko sie dzialo poza mna i to dodatkowo dobija i denerwuje
 
Do góry