reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
I mnie wyprawka prawie gotowa . Ciężki tydzień pod względem przygotowań miałam . Kończę 35 tydzień wiec juz coraz bliżej [emoji3] i dopiero sie zacznie hehe . A co u Ciebie jak sobie radzisz ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale to zlecialo...juz 35tc...zaraz bedziesz miec malutką przy sobie.super☺. Ja w pt zaczelam29 tc wiec tez leci.a bylo juz całkiem spoko. Ale czasem ta "cholera" pokazuje ze caly czas czai sie gdzies.ja od sierpnia biore sie tak porządnie za wyprawkę.co prawda większość rzeczy mam ale musze je posegregowac i poukladac. A Tobie Isuskam nerwica odpuscila?
 
Ale to zlecialo...juz 35tc...zaraz bedziesz miec malutką przy sobie.super[emoji5]. Ja w pt zaczelam29 tc wiec tez leci.a bylo juz całkiem spoko. Ale czasem ta "cholera" pokazuje ze caly czas czai sie gdzies.ja od sierpnia biore sie tak porządnie za wyprawkę.co prawda większość rzeczy mam ale musze je posegregowac i poukladac. A Tobie Isuskam nerwica odpuscila?

Ja odkąd zmieniłam lekarza to tak. Tam
Mnie rozumieją i nic przeciwko mnie nie robią. Ale cisnienia dalej mi nie mogą zmierzyc a juz dama wołam bo zaraz poród i co ? No ale co zrobić ... bedzie co ma byc . Ja ostatnie przygotowania czynie wlasnie . Nie myśle o porodzie ale tez nie powiem ze jestem super zrelaksowana myślą ze zaraz moje życie sie tak bardzo zmieni bo to jednak ogromna odpowiedzialność . Jednak ciemne scenariusze odpędzam w sina dal. Bedzie dobrze .

Z nerwica to tak jest ze trzeba ja olewać wtedy odejdzie . Ważne ze lepiej sie czujesz . Stabilizują sie hormony i ja tez im dalej tym
Lepiej .
 
Ciekawa jestem w jakich dawkach i w którym tyg? Może któraś się odezwie? Ja jestem w 22 tyg i wzięłam narazie 4 tabl. Mój ginekolog kazał brać tylko doraznie a ja tak się boje ze nie mogę w nocy spac i to faktycznie trochę mi pomogło.
 
hej mam takie pytanie czy któraś z was ma nerwicę natręctw ale też za tym idzie zaburzenia kompulsywno obsesyjne ? czyli lęki i wykonywanie różnych czynności aby zapobiec lękom ?
 
ja biorę relanium. tez doraźnie ale jak zle się czuje to biore nieraz kilka dni pod rząd. lekarz tez na początku wspominal o hydroksyzynie ale na mnie to ona nawet nie działa bo jest za słaba.
 
reklama
Mi nie chciał dać relanium. W poprzedniej ciazy brałam asentre, ale w tej wolałabym się obyć bez. Córka rozwija się super, ale jest bardzo nerwowa.
 
Do góry