reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

A ja od paru dni zastanawiam się czy na pewno robić ta cesarke czy nie lepiej rodzic naturalne. Przy cesarce bo się że będę długo dochodzila do siebie a po naturalnym ze pójdzie coś nie tak i dopadnie mnie depresja poporodowa. Nie wiem co robic co będzie lepsze. Macie jakies porównania albo sugestie co do metody porodu?
A ja od paru dni zastanawiam się czy na pewno robić ta cesarke czy nie lepiej rodzic naturalne. Przy cesarce bo się że będę długo dochodzila do siebie a po naturalnym ze pójdzie coś nie tak i dopadnie mnie depresja poporodowa. Nie wiem co robic co będzie lepsze. Macie jakies porównania albo sugestie co do metody porodu?
A ja bede mieć cesarke.i sie cieszę:)
 
reklama
A co w tym takiego do cieszenia się? Chyba tylko to że znasz termin... Moja koleżanka przez rok z cieknąca rana chodziła... Przemysl to jeszcze...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak nie chciałabym rodzić naturalnie..chyba mam prawo do swojego zdania.juz mialam jedną cesarke i bylo w porządku. Rana zagoila sie szybko i bez zadnych komplikacji. A co jest fajnego w porodzie naturalnym?Nacięcie krocza?
 
Balabym się operacji niepotrzebnej, każdy ma swoje zdanie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, , dawno się nie odzywałam ale kompletnie nie mam czasu.... dziewczyny dobrze się wyspijcie w czasie ciąży bo potem jest masakra...a niewyspanie sprzyja nerwicy .... jakoś ciągnę dzień za dniem, maluszek jest kochany ale wymagający, ma wzdęcia i kolki, czyli niemalże standard u niemowlaka.

Długo się wahałam czy rodzić naturalnie czy przez CC, ostatecznie urodziłam siłami i bardzo się cieszę. Po porodzie mogłam zająć się synkiem, w przeciwieństwie do koleżanki z sali, bardzo cierpiała jeszcze w 5 dobie. Ale również wychodzę z założenia że każda kobieta ma prawo wyboru.
Pozdrawiam
 
Hej, , dawno się nie odzywałam ale kompletnie nie mam czasu.... dziewczyny dobrze się wyspijcie w czasie ciąży bo potem jest masakra...a niewyspanie sprzyja nerwicy .... jakoś ciągnę dzień za dniem, maluszek jest kochany ale wymagający, ma wzdęcia i kolki, czyli niemalże standard u niemowlaka.

Długo się wahałam czy rodzić naturalnie czy przez CC, ostatecznie urodziłam siłami i bardzo się cieszę. Po porodzie mogłam zająć się synkiem, w przeciwieństwie do koleżanki z sali, bardzo cierpiała jeszcze w 5 dobie. Ale również wychodzę z założenia że każda kobieta ma prawo wyboru.
Pozdrawiam
Justi super [emoji16] cieszę się że dajesz radę,a jak z lekami? bierzesz coś? A karmienie?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja ciągle się zastanawiam zobaczymy co będzie :)
Ja teraz śpię do 10 prędzej nie wstaje bo wiem że później już tak nie będzie...
Justi86 a bierzesz teraz jakieś tabletki?
Co to znaczy że bezsenność sprzyja nerwicy źle się czujesz teraz?
 
Do góry