reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

Czy wy też tak macie , że cały dzień jesteście takie pobudzone nerwowo? Ja przez cały dzień tak mam i nie potrafię się zrelaksować.
 
reklama
Czy wy też tak macie , że cały dzień jesteście takie pobudzone nerwowo? Ja przez cały dzień tak mam i nie potrafię się zrelaksować.
Zdarza się taki dzień, a nawet dwa i trzy to wtedy odstawiam kawę i melisa, po 2saszetki na kubek,albo i 3 i to mi pomaga,a jak chce szybko to hydroksyzyna i do spania...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
maja miałam kiedyś taki sam zestaw jak ty
serwenon i sympramol na noc bo miałam problemy ze snem.obecnie byłam na tabletkach rexetin i jak dowiedziałam się że jestem w ciąży to zadzwoniłam do mojej lekarki i zapytałam co mam zrobić i powiedziała ze mam odstawic jak jestem w ciąży a jak spytałam czy tak od razu z dnia na dzień to powiedziała żeby 2 Gora trzy dni widać pół tabletki i odstawić. i tak zrobialam. teraz mam 12-13 tydzień i narazie jakos sobie radzę choć czasem nie jest lekko...
 
Karola a nie sluzyl ci ten zestaw serwenon sympramol ja bardziej sklaniam sie do odstawiania tableyek moja lekarka gdy rozwazalysmy ten temat powiedziala lepiej wziasc tabletki i miec spokoj .
 
Dziewczyny ja biore prefaxine na dzien i tritiko na noc do tego doraznie hydroxyzine. Jak sie dowiedzialam, ze jestem w trzeciej ciazy (totalna wpadka) przyszlo zalamanie, leki. Dostalam skierowanie do szpitala psych. Tam mi wszystko odstawili i powiedzieli że muszę sobie poradzic bez lekarstw ktore biorę już wiele lat. Wypisalam się ze szpitala bo masakra była. Poszlam do ginekolog na pierwszą wizytę. Pani dokladnie sprawdziła dzialanie leków na ciążę i powiedziała, że nie widzi problemu ale jeszcze trzeba skonsultowac z psychiatra. Moja psychiatra potwierdziła że można. To mnie uspokoilo i coraz lepiej radzę sobie ze świadomością ciąży. Uwazajcie na lekarzy, ktorzy traktuja przyszłą matkę jak opakowanie. My też sie liczymy i o nas przede wszystkim mają obowiazek dbać. Trzymajcie się.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Clue a ile masz lat sory za pytanie ja bardziej sklaniam sie do malego zmniejszania oczywisvie konsultacja z lekarzem
 
A ja zawsze myslalam ze jak biore ye tabletki to juz nie jesyem na nic i zadna ciazza nie wchodzi w rachube a wpadek nie bylo a to ja taki straszy portek bo balam sie ze z dzieckiem moze cos byc nie tak juz to kiedys przerabialam
 
reklama
Do góry