reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Ja mam 33 lata i to bedzie moje drugie dziecko.dlugo balam sie zdecydować na druga ciążę ale powiedziałam teraz albo nigdy. I juz mam 19 tc. Jest średnio na jeza ale dam rade :)a u Ciebie to juz najwyższy dzwonek.no i czy po prostu brakuje Ci dziecka zadaj sobie pytanie
 
mają ja za każdym razem gdy ustabilizowałam swoją nerwice to po roku czy półtora odstawialam leki pod opieką lekarza... i zawsze było z rok spokoju a jak później to do mnie wracalo to już niestety te leki nie bardzo działały i miałam zapisywane inne. a teraz przy ciazy która bułatwia wpadka odstawilam leki z dnia na dzien... dotrwałam juz prawie do 13 tygodnia i mam nadzieje ze dotrwam jeszcze tych 27;)
 
A ja tydzień zwolnienia dziś dostałam bo mnie chorobsko wzięło :( zdazylo Wam się chorować w ciazy? Czy choroba może nasila nerwicę bo ja się dziś tak nieswojo czuje...
 
ja byłam przeziębiona na samym początku kiedy się dowiedzialam ze jestem w ciąży. teraz narazie cisza. przy przeziębieniu obniża się na pewno nasze samopoczucie i dlatego możemy czuć się "nieswojo "czy jakoś dziwnie..
 
A ja tydzień zwolnienia dziś dostałam bo skończysie chorobsko wzięło :( zdazylo Wam się chorować w ciazy? Czy choroba może nasila nerwicę bo ja się dziś tak nieswojo czuje...
Ja zawsze jak jestem chora to nasila mi sie depresja a wiec wedlug mnie to normalne i jak skonczy ci sie choroba to bwdziesz lepiej sie czula psychicznie :) :)
 
A ja od paru dni zastanawiam się czy na pewno robić ta cesarke czy nie lepiej rodzic naturalne. Przy cesarce bo się że będę długo dochodzila do siebie a po naturalnym ze pójdzie coś nie tak i dopadnie mnie depresja poporodowa. Nie wiem co robic co będzie lepsze. Macie jakies porównania albo sugestie co do metody porodu?
 
Ja zawsze jak jestem chora to nasila mi sie depresja a wiec wedlug mnie to normalne i jak skonczy ci sie choroba to bwdziesz lepiej sie czula psychicznie :) :)
Oby tak było jak piszesz bo jest to męczące jak leze to jest ok ale jak wstaje to masakra zawroty i kolatania serca ble...
 
reklama
A ja od paru dni zastanawiam się czy na pewno robić ta cesarke czy nie lepiej rodzic naturalne. Przy cesarce bo się że będę długo dochodzila do siebie a po naturalnym ze pójdzie coś nie tak i dopadnie mnie depresja poporodowa. Nie wiem co robic co będzie lepsze. Macie jakies porównania albo sugestie co do metody porodu?

Jesli nie masz przeciwwskazań do porodu naturalnego to próbuj - przynajmniej ja będę próbować . Bardziej przeraża mnie operacja niż ból .... a cesarkę można zrobić zawsze . Chyba ze juz czujesz ze nie dasz rady to wtedy cesarka ...
 
Do góry