reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Sprawdzałaś dzisiaj? bo właśnie znalazłam komunikat, że faktycznie filmy zostały zablokowane. Popatrz:
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-01-03-23-25-32.png
    Screenshot_2020-01-03-23-25-32.png
    124,3 KB · Wyświetleń: 40
  • Screenshot_2020-01-03-23-25-52.png
    Screenshot_2020-01-03-23-25-52.png
    100,8 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Pisałam do niech osobiście na fb😂
Okazało się, że ktoś włamał im się na konto youtube i publikował rzeczy, które były niedozwolone. Dlatego tez usunęli im filmy i nagrania. Obecnie wrzucają od początku to wszystko i za pare dni ma to funkcjonować :) Z tego załącznika, który dodałaś tez widziałam, ze zostało to dodane 1 dzień temu. Także widać, że chłopaki wrzucają wszytko od nowa. Na szczęście 🙈
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-01-04-11-06-15.png
    Screenshot_2020-01-04-11-06-15.png
    115,1 KB · Wyświetleń: 49
Widzę, ze w ostatnim okresie tylko ja tutaj zadaje pytania 🙈 ale mam jeszcze jedno... Czy informujecie Waszych lekarzy prowadzących ciążę o swoich samopoczuciach i zaburzeniach lękowych?
Ja swojemu nic nie wspominałam na ten temat... i tak się zastanawiam czy powinnam...
 
Widzę, ze w ostatnim okresie tylko ja tutaj zadaje pytania 🙈 ale mam jeszcze jedno... Czy informujecie Waszych lekarzy prowadzących ciążę o swoich samopoczuciach i zaburzeniach lękowych?
Ja swojemu nic nie wspominałam na ten temat... i tak się zastanawiam czy powinnam...
Od czasu przejścia na zwolnienie czuję się dobrze, moje przypuszczenia się sprawdziły:/
Nerwica to wynik pracy:(

Raz tylko wspomniałam, że się psychicznie źle czuję. Nie zrobiło to wrażenia na lekarzu....
 
Widzę, ze w ostatnim okresie tylko ja tutaj zadaje pytania 🙈 ale mam jeszcze jedno... Czy informujecie Waszych lekarzy prowadzących ciążę o swoich samopoczuciach i zaburzeniach lękowych?
Ja swojemu nic nie wspominałam na ten temat... i tak się zastanawiam czy powinnam...
Ja od razu powiedziałam o tym lekarzowi. Myślę, że to bardzo ważne żeby wiedział. Sam zachęcał mnie że jeśli coś będzie się dziać to mam wrócić do leku.
 
reklama
Sieeemka dziewczynki [emoji846]
Ja chwilowo chora - tydzień mnie już meczy - zaraz się zbieram do laryngologa , bo nie chce mnie choróbsko opuścić i martwię się żeby nie skończyło się antybiotykiem .
A w związku z tym , ze zajęłam się prawdziwą chorobą to chwilowo ta wyimaginowana mnie opuściła .
Co głowa robi z człowiekiem [emoji5]
 
Do góry