reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Ojoj... jaka tu cisza. Jak się czujecie dziewczyny? Ja mam nowego 'konika'... Od wczoraj przeraza mnie myśl, że mogłabym zrobić coś niewłaściwego swojemu dziecku... Jak o tym myśle, to aż dreszcze mnie przechodza i od razu mam w głowie 'a co jeśli faktycznie postradałabym zmysły i coś by się takiego stało?' Oczywiscie moje dziecko jest dla mnie najważniejsze na świecie i uważam, że do niczego takiego nie mogłabym doprowadzić... ale z drugiej strony mam lęk.
Czy któraś z was miała podobnie?
Masakra z ta nerwica....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ojoj... jaka tu cisza. Jak się czujecie dziewczyny? Ja mam nowego 'konika'... Od wczoraj przeraza mnie myśl, że mogłabym zrobić coś niewłaściwego swojemu dziecku... Jak o tym myśle, to aż dreszcze mnie przechodza i od razu mam w głowie 'a co jeśli faktycznie postradałabym zmysły i coś by się takiego stało?' Oczywiscie moje dziecko jest dla mnie najważniejsze na świecie i uważam, że do niczego takiego nie mogłabym doprowadzić... ale z drugiej strony mam lęk.
Czy któraś z was miała podobnie?
Masakra z ta nerwica....
Standard w nerwicy. Musisz tą myśl potraktować że to tylko myśli i nie mają mocy sprawczej. Przytul mocno swoje dziecko i mniej w nosie te mysli. Odpuszcza :)
 
Ojoj... jaka tu cisza. Jak się czujecie dziewczyny? Ja mam nowego 'konika'... Od wczoraj przeraza mnie myśl, że mogłabym zrobić coś niewłaściwego swojemu dziecku... Jak o tym myśle, to aż dreszcze mnie przechodza i od razu mam w głowie 'a co jeśli faktycznie postradałabym zmysły i coś by się takiego stało?' Oczywiscie moje dziecko jest dla mnie najważniejsze na świecie i uważam, że do niczego takiego nie mogłabym doprowadzić... ale z drugiej strony mam lęk.
Czy któraś z was miała podobnie?
Masakra z ta nerwica....
Ja czasami odnoszę wrażenie, że mój mózg tylko szuka kolejnego problemu!
I też potrafię odróżnić zwyczajny stres spowodowany jakaś sytuacją od tych głupich lęków , które wpadają do głowy i psują życie.
 
Dziewczyny mam pytanie. Jestem w 22 tygodniu. 11 dni temu lekarz przepisał mi luteine dopochwowa. I zaczęło się coś dziwnego ze mną dziać. Przestałam w nocy sypiac, ciągle jakiś stres obawa, lek. Przez te nerwy doszła biegunka i ściągnięty żołądek. Lekarz mówi że to może być od luteiny kazał odstawić. Czy któraś z Was tak miała??
Ja biorę też i oprócz tego, że trochę gorzej mi się śpi to nic innego
 
Ja czasami odnoszę wrażenie, że mój mózg tylko szuka kolejnego problemu!
I też potrafię odróżnić zwyczajny stres spowodowany jakaś sytuacją od tych głupich lęków , które wpadają do głowy i psują życie.
Ja mam podobnie...
i serio moim największym marzeniem jest wyjście z tego. Niby to takie łatwe a tak bardzo skomplikowane...
 
Dziewczyny, które korzystają ze strony zaburzeni.pl i nagrań DivoVica... Dlaczego nie można już oglądać filmików/ sluchac nagran na youtube? Tez tak macie?
 
reklama

Załączniki

  • Screenshot_2020-01-03-23-09-03.png
    Screenshot_2020-01-03-23-09-03.png
    12,4 KB · Wyświetleń: 46
Do góry