reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

Anuluś Gratki II na teście :D ja też śmigałam do Sandeckiego i tak jak Cortina pisze nie ma z nim żadnych problemów.

Skorupka :) ja też sądzę że body na długi, porządny pajac welurowy bądź grubszy bawelniany i kombiak wystarczą. W pepco są takie grubsze welury co prawda na rozmiar 62 będą mocno na wyrost ale akurat będą dobre na marzec na chłodne dni :)

Ja lecze syna bo jego zapalenie oskrzeli okazało się początkiem zmian astmatycznych:/ też kierwa nie miał czego po mamusi dziedziczyć :/

Buziam :****
 
reklama
Anuluś, gratulacje! my staraliśmy się w ubiełgym roku w wakcje, ale nic z tego nie wyszło; daliśmy sobie czas do stycznia i uuuuudaaaało się:-) co prawda ciąża potwierdziła się dopiero za bodaj 3, czy 4 testem, a my tak czekaliśmy i czekaliśmy aż się doczekaliśmy:-)

pierwsza wizyta u pediatry za nami:-) młody ma dopiero 6,5 tygodnia a waży już 5880! i mieży 57,5:-) na całe szczęście wszystko w porządeczku, uff... a Pani dr Łasowska jaka sympatyczna i rzeczowa kobieta, bomba! oby tak dalej!:-)
stwierdziliśmy, że wypróbujemy kolejny smoczek o innym kształcie... i pupa blada, ten młodemu również nie odpowiada; ciekawe za którym razem trafimy na ten odpowiedni hihi:-D
 
Witam, dziewczyny czy któraś z Was ma w domu nawilżacz powietrza taki automatyczny. Zastanawiam się nad zakupem i chciała bym wiedzieć na co warto zwracać uwagę (parametry, funkcje). Jakie firmy i modele są godne polecenia.
 
hej! Ale tu zastoj sie zrobil... Swieoupieczone mamuski nie narzekaja a brak zajec? Hehe sama bym tu pewnie nie weszla gdyby nie fakt ze czekam przed gabinetem lekarskim i mam cheile na COKOLWIEK :) RITA my tez zatanawialismy sie nad zakupemnawilzacza ale ostatecznie zrezygnowalismy z obawy przez grzybem ktory przy tym sprzecie moze powstac predzej niz przy zwyklym nawilzaniu chawirki. Kupilismy nawilzacze ceramiczne na grzejnik w pokoju malego i od czas do czasu na grzejnik kladziemy mokra tetre i oczywiscie regularnie wietrzymy pokoj. Odpukac powietrze jest dostatecznie nawilzone :)
 
stwierdziliśmy, że wypróbujemy kolejny smoczek o innym kształcie... i pupa blada, ten młodemu również nie odpowiada; ciekawe za którym razem trafimy na ten odpowiedni hihi:-D

Ja trafiłam za 2 razem, z polecenia koleżanki kupiłam smoczek firmy nuk i się sprawdził :-). Z tego co wiem to u innych koleżanek też więc może warto :-)
 
No to koniecznie napisz jaki ksztalt udalo ci sie dopasowac i czy jest to smok sylikonowy czy latexowy :) my poki co oba smoczki mielismy latexowe a przy kupnie tego drugiego widzialam ze sa dostepne rowniez takie sylikonowe zoltawe. moze w materiale a nie w ksztalcie jest pies pogrzebany :)))
 
No to koniecznie napisz jaki ksztalt udalo ci sie dopasowac i czy jest to smok sylikonowy czy latexowy :) my poki co oba smoczki mielismy latexowe a przy kupnie tego drugiego widzialam ze sa dostepne rowniez takie sylikonowe zoltawe. moze w materiale a nie w ksztalcie jest pies pogrzebany :)))

Chodzi mi o anatomiczny smoczek uspokajający, on jest silikonowy taki biały w kształcie sutka :-)
Akcesoria dla niemowląt marki NUK - Witamy
 
Dziewczyny jak to jest z tym naszym zusem?? Kiedy oni maja termin na wyplacenie zasilku?? Miesiac temu dostalam jak skonczylo mi sie zwolnienie czyli 15, a teraz 6 mi sie skonczylo i kasy jeszcze nie ma ;/ nie wiem czy oni placa tak jak jest zwolnienie czy w danym dniu maja przelewy ;/ co miesiac inaczej ;/
 
reklama
Skorupka, jezeli chodzi o.zasilek chorobowy to zus ma30 dni od dnia wplywu kompletu dokumentow na wyplacenie zasilku. Ja dostawalam zasilek nieregularnie i zalezne to bylo od dlugosci kolejnych zwolnien. Generalnie gdy juz mialam kontynuowane l4 to po kilku dniach od zakinczenia zwolnienia przelewali mi kase. All zalezalo od tego jak szybko zus otrzymal l4 wyslane przez pracodawce i jak szybko zus uporwl sie z dokumentami. Zawsze mozezz zadzwonic do odpowiedniego oddzialu zus na infolinie i tam podajac swoj pesel dowiesz sie kiedy jest termin wyplaty zasilku. Pracownica zus tez dokladnie poinformuje cie id czego zaleza terminy wyplat. Zakladalam temat o wyplatach zasilku przez zus - zerknij do niego moze bedzie ci pomocny :) podalabym linka do tematu ale pisze z telefonu i za duzo musialabym sie bawic ;p
Ja juz na macierzynskim jestem i tu zasilek wyplacany jest prawie regularnie zawsze okolo 25 kazdego m-ca. Zus z gory planuje terminy wyplaty zasilkow na cqly urlop macierzynski.
Branocka ciezarowki i mamuski :D
 
Do góry