reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

Awokado ja byłam w zeszły czwartek :p:p jak będę miała dobre wyniki moczu to będę szła dopiero 28 lutego.


Juz powoli zaczynam kompletować co nieco dla dziecka... Oczywiście Made in LUPM jest teraz na porządku dziennym :p:p już zdążyłam wyhaczyć śpiworek bluzeczkę bluzę i spiocha :p i zaplaciłam za to tyle ile dałam za nowego bodziaczka :p:p

Jutro muszę zadzwonić do szkoły rodzenia w szpitalu zeby potwierdzić termin zajęć... jestem ciekawa co nam tam babeczka poopowiada ciekawego :p

Pozdrówka :*
 
reklama
Ja dziś szukałam ubrań ciążowych w moim ulubionym Lumpku ale niestety dla przyszyłych mam nie mają nic :(
za to dla maluchów były 4 worki cudów, polecam ul. Francuska ceny ok a ubranka nówki lub w super stanie
gdyby ktoś wiedział gdzie na lumpakach kupie coś na ciąże to dajcie znać będe wdzięczna
 
Rita nie wiem czy jeszcze będą ale spodnie ciążowe są w lumpie na ulicy Chrobrego jakby od skrzyżowania przy parku szło się w stronę Urzędu Skarbowego... Tam było parę rzeczy ciążowych w tym spodnie (ja za swoje 20 zl dałam)
Poza tym większe bluzki są w lumpie na na chrobrego zaraz przy parku Tysiąclecia. (mój ulubiony lump w ZG :D:D:D)

Owszem jest bardzo dużo ciuszków dla dzieciaków, ale dla chłopakowych noworodków to prawie nic nie ma :/ a szkoda.
 
Na pewno lookne była bym wdzięczna gdybyś podała te sklepy po nazwie albo jeszcze więcej szcegółów ponieważ to nie mój region, wiem , że sa tam lumpi ale nie chiał bym trafic do niewłasciwego , lumpków w zg jest pod dostatkiem, ale przynam Ci rację, że dla chłopców trudniej kupić ciuszki
będę zwracać uwagę jak znajdę lumpek z dużym wyborem dla chłopców to dam znać :p przynam sie, że lubię pobiegać to tego typu sklepach
 
Na pewno lookne była bym wdzięczna gdybyś podała te sklepy po nazwie albo jeszcze więcej szcegółów ponieważ to nie mój region, wiem , że sa tam lumpi ale nie chiał bym trafic do niewłasciwego , lumpków w zg jest pod dostatkiem, ale przynam Ci rację, że dla chłopców trudniej kupić ciuszki
będę zwracać uwagę jak znajdę lumpek z dużym wyborem dla chłopców to dam znać :p przynam sie, że lubię pobiegać to tego typu sklepach

Jak bedę chodzic po mieście to popatrzę czy jakoś się nazywa ten lumpek a jak nie to zobacze dokladny adres. W okól deptaka jest ok 60 takich sklepików ( jak policzyła gazata lubuska) wiec bedę patrzec i dawać info na bieżąco :p
 
Dziewczyny ja z kolei byłam dzisja w Lumpeksie na Zaciszu koło Biedronki nazywa się Kaszmir:)Fajne rzeczy i dużo ubranek dla dzieciaczków.Ja niestety jeszcze nie mam dzidzi więc nie wiem jakiej jakości są ciuszki ale wyhaczyłam dla siebie 2 tuniki za 20 zł obie:)
 
a ja polecam na leniwe dni zakupy na szafa.pl , a typowo mamusiowe-dzieciaczkowe zakupy na szafka.pl :-)))))))
 
Ten lump co pisałam jest na Chrobrego 34 koło salonu urody
Dla samych dzieciaczków jeszcze są fajne i tanie ciuszki na wagę w budynku Hotelu Śródmiejskiego na ulicy Kupieckiej :)

Manta czy jak pójdę się zapytać do szpitala jak wygląda poród rodzinny i zapytam się o ceny to odpowiedzą mi bez problemu??? Pytam Ciebie bezpośrednio bo Ty jesteś chyba najbardziej na bieżąco :p:p

Pozdrówka :*
 
Hej Dziewczyny!!
Chętnie do Was dołączę:). Też mieszka w Zielonej Górze i spodziewamy się naszego pierwszego Dzieciątka. Termin na 1 maja, ale zobaczymy, który miesiąc sobie wybierze nasza Kruszynka.
 
reklama
Cześć - podczytuje Was czasami ale dopiero pierwszy raz pisze bo jestem sfrustrowana.

Liczę na pomoc Waszą - szukam lekarza w Zielonej Górze, który nie prowadząc mojej ciąży zrobi mi USG i nagra z tego płytę. Ja mam lekarza w Aldemedzie a tam płyty nie nagrywają, jak dzwonię do innych lekarzy to jest opór bo ciąży nie prowadzą i najwyraźniej boją się mi tą płytę dać... W efekcie chyba sobie jakieś USG z internetu ściągnę.... Jak znacie lekarza, który robi płytę bez konieczności prowadzenia u niego ciąży to dajcie znać - spróbuję się umówić.
 
Do góry