reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

hej mamuśki:) jak się dziś czujecie?? ja zaczęłam 30 tydzien i zaczynam odczuwać małe skurcze;( wiem, że to normalne, ale i tak się troszkę martwię... a tak poza tym to zaczęłam regularnie ćwiczyć, znalazłam fajna stronkę: "Radzimy Dobrze Rodzimy" - to taka internetowa szkoła rodzenia, ale spodobała mi się i zmotywowała do codziennych ćwiczeń:) a jak wasza waga? moja prawie już 10 na plusie... och trochę mnie to przeraża, ale mam nadzieję, że wrócę do normalnego stanu po porodzie:) pozdrowionka
 
reklama
każde ćwiczenia skonsultować najpierw ze swoim lekarzem :p - mam nadzieję, że to uczyniłas.
gratuluję 30 tygodnia:-)))) ja tez jakos w tym czasie zaczełam czuc skurcze /twardnienie brzucha.
ja obecnie 12,5 /13 kg na plusie... i waga od miesiąca stoi w miejscu. Teraz zajmuję się pakowaniem torby do szpitala. Niech stoi i czeka :-)) - jeden stres mniej z głowy:-) a ogolnie juz wszystko przygotowane... czekamy na maleństwo. Czas pędzi jak szalony teraz. Dopiero był 30 tydzien u mnie... strasznie miesiac zleciał. nie wiem kiedy.
 
MantaZG- czasem dobrze, że czas szybko leci, bo są takie dni, kiedy wydaję mi się, że jestem w ciąży od zawsze i już zapominam, jak to bylo bez brzucha:) fajnie, że macie juz wszystko gotowe, my powolutku kompletujemy, ale największy problem mamy z wózkiem, bo mój mąż zachowuje się jakby kupowal auto:D ciągle cos mu nie pasuje:) a Wy jaki wybraliście?? pozdrawiam
 
awokado - Roan Marita. Tzw. Mercedes w wózkowym srodowisku. Nie ma skrętnych kółek przez co wydaje sie byc stabilniejszy, ma pompowane kółeczka, ale najważniejsze, że ma sporą gondolkę więc starczy na nieco dłużej. Do tego z wyglądu odpowiada, bo jest prosty. Nie lubię tych wszystkich bajerów co teraz dodają... No i nie ma materiałowego koszyczka pod gondolą tylko kratkę więc...wycieczki w błocie nam nie straszne:-) Jest na prawdę swietny... i dośc wysoki - to plus, bo moj Luby wysoki:-)
 
Hej Dziewczyny :)
Jak się czujeta???

Odebrałam moje wyniki krwi i moczu i się trochę podłamałam ;/ Krew i i obciążenie glukoza są dobre ale za to mocz tragiczny.
Mam szczawiany i fosforany w moczu kupe bakterii a nerki nie resorbują mi glukozy :/ Kurcze nie za dobrze to wyglada, bo to może być nietypowy objaw cukrzycy...
Dopiero w czwartek mam wizytę u gina :( a mój lekarz rodzinny powiedział że mnie nie przyjmie bo to nie on zlecał badania moczu...

No nic muszę czekać ...
 
Mysiochomis - u mnie też takie dziadostwa dziwne w moczu powyłaziły...im blizej konca tym brdziej mi wszystko wariuje. cukrzyce ciażową mam stwierdzoną...takze... same przeboje. zobaczymy co na to lekarz powie w czwartek:p Nie ma sie co martwic na zapas:-))) w ciaży takie dolegliwosci to norma..organizm świruje..
 
Hejka:) dokładnie, nie ma co się za bardzo martwić, moje wyniki też nie są najlepsze - ja ciągle walczę z anemią, ale wiem, że to bardzo częste w ciąży, więc łykam tabletki i tyle :)
 
ja nie dosc , ze ta cukrzyca ciazowa... to ostatnio w moczu dziwactwa wyłażą... ketony itd... aaa masakra... na końcówce przeboje takie... no nic... jeszcze troszeczke :-))
 
reklama
ja dzis byłam na badaniu i ponoc nie mam cukrzycy. Badanie robil mi diabetolog wiec raczej ma racje. Jutro zobacze co mi gin jeszcze powie, bo moze z powodu infekcji bakteryjnej poszlo do zapalenia klebuszkow nerkowych i nie daja rady z filtracja glukozy...
 
Do góry