reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

Mysiochomis - mialas test obciazenia glukozą juz? (75g) trzymam kciuki zeby bylo ladnie wszystko.

a My dzis po wizycie. Wymaz na paciorkowca zrobiony i odczyn Coombsa - za tydzien po wynik..
i zaczyna się szpitalna zabawa...: USG, KTG itd... oj blisko juz...blisko...
stresik jest:-)
maleńka ma się dobrze i oby tak zostało. :-)

a gdzie Wy do doktorka w ogole chodzicie? moze się mijamy, a nawet nie wiemy:-)
 
reklama
Witam, spodziewam się malucha na pierwsza połowę sierpnia. Od niedawna mieszkam w ZG nie mam wielu znajomych, a zwłaszcza spodziewających się dziecka wiec miło mi będzie dyskutowac z Wami, jesli mogę się przyłączyć z moimi opiniami i obawami?
pozdrawiam
 
Mysiochomis - mialas test obciazenia glukozą juz? (75g) trzymam kciuki zeby bylo ladnie wszystko.

a My dzis po wizycie. Wymaz na paciorkowca zrobiony i odczyn Coombsa - za tydzien po wynik..
i zaczyna się szpitalna zabawa...: USG, KTG itd... oj blisko juz...blisko...
stresik jest:-)
maleńka ma się dobrze i oby tak zostało. :-)

a gdzie Wy do doktorka w ogole chodzicie? moze się mijamy, a nawet nie wiemy:-)

Manta miałam ten test na obciażenie 75g wyszło prawidłowe. Miałam dodatkowo robione badanie hemoglobiny glukonowej. Również jest prawidłowy. Wczoraj u gina byłam i powiedział mi że glukoza w moczu może być normalna i mam przez weekend się przefiltrować i w poniedziałek powtórzyć mocz... A i mam zrezygnować ze słodyczy na jakiś czas :p:p a tak mam ochotę na gofra z bitą śmietaną i polewą czekoladową.
No i dzidziol też ok: duży, gruby i skokliwy :p:p

Do gina chodzę do Sandeckiego :p mi pasuje :D

RITA Witajta na forum :)

Pozdrówka :*
 
Ostatnia edycja:
Ja dojeżdżam do Sulechowa do dr Magdzioż, chciałm zarejstrować się do doktora Sandeckiego ale termin oczekiwania na wizytę był za długi (1,5 m-c), podobno jest świetny . Co do moje Pani doktor to narazie nie narzekam.Z wielu rzeczy jestem bardzo zadowolona.
 
Rita -dzien dobry, dzien dobry:-)))) śmiało pisz... Ja mam termin na początek marca.. piękna droga przed Tobą..ojoooj:D

Mysiochomis -aj no to jak po glukozie w porządku i h. glikowana cacy to elegancko:-))))))
Pij ładnie dużo wody, żurawinki...wypłuczesz się i po sprawie:D

Moją ciążę prowadzi doktor Krzemińska i jestem bardzo zadowolona...co najwazniejsze...bezpiecznie się czuję:-))

zaczynam się powoli gubić kiedy macie terminy, hehe:-))) niech no nas przybywa:-)))
tylko szybciorkiem, bo ja się niedługo rozpakuję!:o
 
Dziewczyny jakich kosmetyków używacie by zapobiegać rozstępom? Czy wiecie czy są jakieś przeciwwskazania co do stosowania kremów do twarzy? Tzn. czy któreś ze względu na skład są odradzane kobietą w ciąży?
 
Dziewczyny jakich kosmetyków używacie by zapobiegać rozstępom? Czy wiecie czy są jakieś przeciwwskazania co do stosowania kremów do twarzy? Tzn. czy któreś ze względu na skład są odradzane kobietą w ciąży?

Rita na brzuch najlepiej coś tłustego... Najlepsza będzie oliwka dla dzieci wsmarowana na mokrą skórę zaraz po kąpieli. Smarować jest się najlepiej juz od samego początku ciąży, nawet jeśli nie ma brzuszka :p:p wtedy skóra będzie juz dobrze nawilżona na od początku.
Dziewczyny używają też tłustych kremów. Dobry jest też najzwyklejszy NIVEA lub krem pielęgnacyjny Bambino. Na buziunie też są fajne, zwłaszcza na noc.
Co do kremów do twarzy to zależy na jakich Ci zależy. powinno się unikać tych silnych na trądziki ... ale to dla tego że w ciąży mogą wyjść liczne uczulenia. Ja musiałam z tego powodu zrezygnować z płynów micelarnych i toników bo w większości coś jest co mnie uczula...
A tak większość kremów można używać :)

Pozdrówka :*
 
Hej dzieki za odp.
Używałam kremu do twarzy Iwostin i zastanawiam się czy w ciąży też mogę. W skladzie ma bowiem wit.e a gdzieś w necie czytałam, że chyba ta witamina w kosmetykach nie jest najzdrowsza(nie wiem czy nie pomyliłam wit. a z e :D).
 
hejka:) MantaZG - fajnie masz, że to już tak blisko:) ja ostatnio już bardzo bym chciała, aby maluszek był już z nami:) chociaż domyślam się, że obawa narasta, ale wszystko będzie dobrze:) ja też idę w tym tygodniu do lekarza i też mam mieć jakieś dodatkowe badania, chyba na paciorkowca. Ja chodzę do doktora Sandeckiego i jestem bardzo zadowolona:) Trzymaj się dzielnie:)
 
reklama
Witaj Rita:) fajnie, że nas przybywa:) ja na rozstępy używam oliwki i kremu z rossmana i na razie - odpukać - ani jednego:) trochę ostatnio zauważyłam, że mi piersi opadły, chociaż smaruję tym specjalnym PerfectMama, mam nadzieję, że nie będzie tak źle:)

Mysiochomis - mamy wspólnego lekarza:) ja idę w czwartek na wizytę:)
 
Do góry