reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

Cześć dziewczyny, bardzo się cieszę że jesteście, w końcu!!! Bardzo bym chciała poznać przyszłe mamy z Nowej Soli, mieszkam tu od niedawna i nikogo nie znam:( mam termin na 27 kwietnia, jest tu jakaś mamusia z podobnym terminem? Chętnie wymienię się informacjami, porozmawiam i spotkam się z przyszłymi mamami z Nowej Soli. Pozdrawiam Was mamusie:)
 
reklama
Dzień dobry;) u mnie wszystko w jak najlepszym porządku:):):) już nie mogę się doczekać wizyty 3 listopada, może będziemy już znać płeć:-D pozdrawiam
 
mama2012 - tez mam wizyte 3.11 :)

Carmella - witaj kolejna przyszła mamo :) gratuluję. Jak fajnie, ze nie będziesz ogromnego brzuszka nosila zimą tylko juz raczej wiosną...

Moj bęben juz tak wypukły, ze musialam plaszcz zimowy zakupic, bo zaden nas nie pomieści:)
 
witam:) fajnie, że ktoś się odezwał:) ja kilka dni temu byłam u lekarza i juz znam płeć mojego maleństwa, choć od samego początku ciąży czułam, że będziemy mieli synka:)
 
Witam, dawno tu nie zaglądałam (głównie jestem na wątku styczeń 2012 bo wtedy będę rodzić) ;-)
Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom :-)

awokado - My też chcieliśmy synka a w efekcie okazała się dziewczynka :-) tak więc gratuluję.
 
MantaZG- znasz już płeć swojego maleństwa? Ja 3-go robię usg genetyczne, tak tylko sprawdzić czy wszystko ok, skoro są takie możliwości to uważam że warto skorzystać:happy:
Jest tu jakaś mamusia z Nowej Soli?
 
reklama
mama2012 - jak mialam prenatalne w 13 t.c to było, ze na 70% dziewczynka, pozniej mojej doktorce nie chciał/a nic pokazac... 3.11 mam wizyte u mojej gin... moze cos pokaze... dostaniemy też skierowanie na badanie "połówkowe" bo to bedzie juz 22-24 tydz (a wtedy sie robi)... no i mam nadzieje, ze na tym badaniu znowu pokaze doktorowi co tam ma i ze juz nie powie 70%, a 100% :)

Nie nastawiam się na zadna płeć bo jestem zdania, ze pewna będę dopiero jak sie urodzi:)
 
Do góry