reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

Witam dziewczyny :)
No to i ja się dołączę do mam, ja mam termin na ok 2 stycznia 2013
happy8se.gif
 
reklama
czesc skorupko :)

wizyta wczorajsza ok ;)
Termin wg OM wyliczony przez doktora to 12.02
Pęcherzyk z zarodkiem widoczny na USG
26.06 idę po zwolnienie i w szpitalu dr podglądnie czy pika "serduszko" ;-)

mdlosci doprowadzaja mnie do szalu ;)
 
ja przy corce mialam caly zestaw nivea, okazalo sie ze uczulona i uzywalam mydelka bobas i parafiny i to sie sprawdzalo super :)
 
Rita po kapieli uzywalam parafiny cieklej (do kupienia w aptece za ok 4 zl). Po przewinieciu nie smarowalam niczym jak nie bylo potrzeby ;) a jak cos sie dzialo to sudokremem. To bylo 6 lat temu nie wiem co tam teraz przy noworodkach sie praktykuje ;)
 
Nam tez polecano parafine, jednak u nas nie sprawdziła się. Hania miała początkowo bardzo suchą skórę-parafina natłuszczała a nie nawilżała- u nas sprawdziło się emolium emulsja do kąpieli-nie jest tanie ale na allegro można znaleźć w przyzwoitej cenie. Teraz do mycia używam żel z linomagu(taka różowa seria)-dobry i niedrogi. Z kosmetykami to jest tak jak z pieluszkami jeden bardzo zadowolony a innemu to samo szkodzi. Nie warto na poczatek kupować za dużo bo później może okazać się że coś nie służy a co gorsza uczula. My do tyłeczka do dziś używamy albo nivea na podraznienia (taka w okraglym opakowaniu), linomag zielony czasem sudokrem a jak bardzo zaczerwieniona pupa to po prostu mąkę ziemniaczaną. Do smarowania ciała ziajki kremu.
 
reklama
Mmi polozna polecila smarowac maka ziemniaczana pprzy przewijaniu po kapieli.. W miejscach gdzie powstaja faldki, czyli kolo szyji , pachy i pupa
Jak sie cos dzialo to sudokrem...
Nie pamietam :szok: czego do kapieli uzywalismy...
 
Do góry