reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

Cześć dziewczyny
ponieważ mój mały uparciuch jednak odmawia wyjścia na świat, jutro melduję się w szpitalu i będziemy z lekarzem próbowali mu pomóc.
Trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło dobrze, a co najważniejsze szybko :-).
 
reklama
Moje póki co idealne, żadnych kłopotów ze snem :), wstaję tylko rano żeby wyszykować męża do pracy i hop do cieplutkiego łóżeczka :), i tak do 10:00 :-)
 
Dziewczyny, jak samopoczucie??? Bo moje noce są bezsenne, męczy mnie to strasznie.

Ja mam tylko wrażenie że jak leżę na boku to mnie brzuch wciąga w materac. A brzucho mój jest jeszcze mały. :szok::szok:
A no i ten mój Babol o 5.00 rano ma pobudkę i ja przy okazji też. Tylko czemu on zasypia po 30 min a ja juz nie mogę.

Dziś miałam dodatkowo pobudkę przez dwa psy i dwa koty :-D bo spałam u teściów :p już się raczej po czymś takim myć do jutra nie muszę bo mnie wystarczająco wylizały te zwierzaki... I papugi mi też nie dały spać ... Cały czas uświadamiam tego mojego chłopa że ma zrobić miejsce dla nich w łazience, bo w pokoju to ja je zamorduję (choć fajne z nich paskudy)

Pozdrawiam :*
 
hejka:)
majufeczka - ja już nie pamiętam kiedy ostatnio przespałam całą noc:( praktycznie co 2 godz chodzę do toalety, a później nie mogę spać... chyba organizm się przyzwyczaja do bezsennych nocy, kiedy maluch będzie już na świecie:) ja najlepiej śpię rano i po południu:) a dziś przespałam praktycznie cały dzień:)
pozdrawiam
 
Hej dziewczyny. Jestem nowa na tym forum. Im bliżej porodu tym bardziej zaczynam się bać... Tyle niechlubnych opinii chodzi o naszej zielonogórskiej porodówce... a wy jakie macie odczucia?
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem nowa na tym forum. Im bliżej porodu tym bardziej zaczynam się bać... Tyle niechlubnych opinii chodzi o naszej zielonogórskiej porodówce... a wy jakie macie odczucia?

Hej,
ja się panicznie boję, w marcu zaczynam szkołę rodzenia i mam nadzieję, że po wizycie na oddziale trochę się uspokoję :)
 
Do góry