reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

oooo hohooo! Pastereczka. Zabieraj się za mycie okien, wieszanie firanek, chodzenie po schodach , dlugie spacery i przytulanki z Panem:p hyhy:D

Więc jestem 2 w kolejce.

awokado - jeszcze skonczy się to tak,z e Ty urodzisz 2 tyg wczesniej, a ja 2 tyg pozniej i się spotkamy na porodówce..hehe:-))))))

Powiem Wam,z e ten ostatni miesiąc dłuzy mi się niemiłosiernie i z dnia na dzien jest coraz bardziej stresujący...
Jeszcze troszeczkę... :-))) ciekawe czy trafimy w 29 luty;] haha

Mysiochomis - myślę i myślę o tych garnuszkach, pościelach... Konkretnie Ci nie wskaże, bo ja mam tak, ze poluje na promocje wszędzie ogólnie.. Pościel często kupuję w Jysku.. Na giełdzie też mozna znaleźć czasemc os fajnego - ale tych straganow mniej w te mrozy... a ogolnie to chadzam od marketu do marketu, ale mam rzut beretem do kazdego wiec u mnie to nie problem.. dzis bede w tesco to zobaczę czy mzoe nie mają jakis ekstra przecen... a co do odkurzaczy i tego typu rzeczy to jakos takie rzeczy wole kupowac typowo w sklepach AGD... w media markt... jakos tak bardziej ufam... :-)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
MantaZG - mam jednak nadzieję, że nasze maluszki przyjda na świat w terminie:) a my może spotkamy się na szlaku spacerkowym:) Ja tez już się stresuje, szczególnie czy zdążę się przygotować do szpitala (chodzi mi o golenie - ostatnio często o tym myslę, jakaś obsesja) :)
 
oooo hohooo! Pastereczka. Zabieraj się za mycie okien, wieszanie firanek, chodzenie po schodach , dlugie spacery i przytulanki z Panem:p hyhy:D

Pogoda raczej niezbyt sprzyja myciu okien i długim spacerom, firanek w mieszkaniu nie posiadam, a na wspinaczkę po schodach jakoś nie mam ochoty. Zostaje więc ostatnie i najprzyjemniejsze rozwiązanie :-).


MantaZG, awokado nie ma co się stresować. Macie jeszcze sporo czasu do porodu.
Mnie jakoś stres i strach jeszcze nie dopadł. Wszyscy wokół się dziwią, że nie boję się porodu. Pewnie to przyjdzie jak trzeba będzie jechać na porodówkę albo już w samym szpitalu :-).
 
awokado - co do golenia....to polecam systematycznosc - wiem,z e sie nie chce, ale powiem Ci ze od miesiaca działam systematycznie i...nie grozi mi takie zaniedbanie, hyhy:D

Mysiochomis - w tesco istna rewolucja!... od kilku dni juz ponoc zmieniają ustawienia itd...promocji multum!!! odkurzacze,posciele, garnki! wszędzie same zolte karteczki z obnizkami -nie wiem do kiedy wiec w wolnej chwili sprawdz jak masz chęć... Sporo promocji teraz...takich to nie widzialam jeszcze, a jestem często;o


a lektura faktycznie fajowa. hahaha :D
 
Ostatnia edycja:
Hej co do szkoły rodzenia to muszę przyznać , że nie mogłam znaleźć nr komórki pani reginy o której wspominałyście a jak dzwoniłam na stacjonarny to nikt nie odbierał. W końcu znalazłam nr komórki ale okazało się, że należy on do pani Sadurskiej. Jak sama mi powiedziała kiedyś prowadziła szkołę rodzenia w szpitalu a teraz ma swoją prywatną. Powiedziąła , że u niej też już za jakiś czas zajęcia będa bezpłatne. Więc się zapisałam. Mam nadzieję, że zajęcia będą rzeczywiście bez opłat. Czy słyszałyście coś o tej pani?
 
reklama
Cieszę się, że tak piszesz. Jak rozmawiałam z Panią Kasią przez telefon to też wydała mi się miłą i fajną osobą. Przyznam sę, że nie dysponuje gotówka by zapłacić około 500 zł za szkołę rodzenia, więc ucieszyłam się jak p. Kasia powiedziała , że zajęcia będą za darmo. Nie wiem na jakiej zasadzie, ale ufam , że skoro tak powiedziała to jest to prawda.
 
Do góry