reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

Hej Dziewczyny,

Manta byłam w tesco i kupiłam sobie żelazko i mikser . Faktycznie istna rewolucja tam sie dzieje:)

Koncert był super, było duzo dzieciaczków ale raczej bardziej ineresowalo je latanie po schodach niz sluchanie...

pozdrówka ;*
 
reklama
Hej ja tez uwielbiam Tesco, dużo fajnych rzeczy można tam nabyć. Sporo drobiazgów do domu w fajnej cenie znajduje się w Pepco, np. na miejscu Piotra i Pawła w centrum. Mają tez nowe ciuszki dla małych dzieci w dobrych cenach- tak twierdza moje znajome.
 
Mieszkam koło tego starego Pawła i Piotra i do pepco chodzę prawie codziennie.
zgadza sie ze jest tam kupę dzieciowych rzeczy i to dość tanio :D ale jeszcze nic nie kupuję.
Za tydzień jadę do kuzynki po rzeczy dla Babola, będą same różowe i dziewczynowe no ale mały musi to przeżyć mężnie :p:p
Bardziej marudzi mój chłop o to że mały będzie śmigał na różowo no ale nie będę kupować od podstaw ciuchów które założę z parę razy. Chłopakowe ciuszki kupuję na wyjścia do miasta, więc nie skrzywdzę aż tak dziecka :p:p

Pozdrówka :*
 
Rita -słowna kobieta więc skoro tak mówiła to pewno tak będzie:-)))

Mysiochomis -fajno, ze koncert udany... :D no i zakupy;-))))

też mieszkam koło pepco, ale tego koło biedronki na Zjednoczenia:D
otoczona marketami jestem doslownie...tesco, auchan, inter marche, bierdonka, leroy, brico, jysk...
niedzielna giełda...ajajaj.. czasami oszaleć mozna! ;o... no ale wszystko pod ręką:-)

u nas w nocy walka...nóżki kontra moje żebra... cierpiaaaaaaałam...
 
Moim zdaniem we wszystkim należy zachować umiar. Maluszek nawet nie zorientuje się w ubranku jakiego kolru śpi. Zapewne będzie mu obojętne :p A ty zaoszczędzisz kaskę i wydasz ją na coś co maluchowi będzie potrzebne: jedzenie, pieluszki lub na to na czym naprawdę będzie mu zależeć-jak będzie większy. Zgadzam się też, że "na miasto" lepiej ubrać w typowo męskie ciuszki, by oszczędzić głupich pytań.
ja jeszcze nie wiem co nam się urodzi, czekam z niecierpliwością na to co powie Pani doktor. Jest to jedna z przyczyn dla których jeszcze nic nie kupuje. Drugi z powodów to obawa czy wszytko się uda... chyba każda z Was to poczuła.
 
Rita- oj ja dlugo też zwlekałam z wyprawką...cały czas powtarzalam "jescze nie" ... - jakies takie obawy wlasnie... jednak kiedy był ok 30 tydz to powiedzialam "dość"... i wyprawka skompletowana...co do ubranek itd to mamy neutralne zeby pasowaly i chłopcu i dziewczynce (mimo,z e lekarze zapewniają,z e dziewczynka) ... jestem nieufna co do płci... szczególnie jeżeli chodzi o dziewczynki... :-))))
Jest jednak pare rzeczy z któymi czekamy , az sie maleństwo urodzi... jak będę juz po porodzie z maleńką w szpitalu to tatuś składa łóżeczko, urządzi kącik, złozy wózek ... - nie mam zamiaru wczesniej tego rozkładać... tak postanowiłam. hyhy:-)) reszta gotowa..


ps. dziś byłam na KTG i USG... serduszko pięknie sobie pika, a młoda waży 2931g (trzeba jednak pamiętac, ze USG co do wagi nie ejst do konca wiarygodne, bo milimetr różnicy w pomiarach i waga diametralnie zmieniona)... orientacyjnie wiemy jak się ma nasza kluska... urosła... faktycznie przez ostatnie 2 miesiąca bąbelki rosną w mgnieniu oka... ja bylam dzis w szoku. :-))))
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny:)
Mysiochomis - ja też spodziewam się chłopca, a dostałam mnóstwo rzeczy po dzieciach mojej siostry, która ma bliźniaczki. Na szczęście miała dużo uniwersalnych ubranek więc miałam z czego wybierać:) ale kilka z różowym deseniem tez się znajdzie:)

Ja też długo nic nie miałam w domu dla maluszka. Pierwszą rzeczą był kocyk:) ale dlatego, że był w promocji właśnie w Pepco i bardzo mi się spodobał:) Teraz dopiero kompetuje powoli wszystko, ale też bez szaleństw.

MantaZG - mój maluszek ma 2 kg a jestem w 32 tygodniu ciąży (według USG 33) i juz czekam na następne badanie, bo rzeczywiście widać, że maluszek szybko przybiera na wadze:) ale troche się obawiam, bo juz teraz cieżko mi się oddycha i nie wiem, jak to będzie jak bąbel będzie prawie dwa razy taki:)
 
O błagam od 5.30 jestem kopana przez małego aliena i to w sam pępek (nienawidzę jak coś mnie dotyka w pępek a tym bardziej od środka)

Teraz chyba się pouczę paleontologii...
Dziś robię sobie wypad do H&M-u. teściowa mi mówiła że ładne przeceny są. (mogłaby kupić jakiegoś spioszka zamiast kolejnej pluszowej zabawki :oo2:)

Muszę poszukać dla siebie jakiś stolik do łóżka :p żeby można było położyć laptopa i mieć miejsce do pisania... ułatwiło by mi to naukę i dokończenie pracy mgr. (kurcze mikroskop sie nie zmieści :/:/ :p)

Miłego dnia :*:*
 
Hej! Jestem tutaj nowa :) postanowiłam się do Was dołączyć, termin mam na 11 czerwca (dzień rocznicą ślubu :) - może się machnie). To moja pierwsza dzidzia i strasznie się boje. Mam nadzieję że znajdę tutaj trochę porad i otuchy :). Pozdrawiam
 
reklama
Do góry