reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciezarowki na zakupach

Ola bardzo ładny! my z mężem oboje tacy rażąco-pstrokaci więc w naszym guście. J upatrzyłam podobny tylko zamiast w słoniki to kwiatki i z czerwonym pluszem hehe
 
reklama
hehe też wlasnie lubie takie wyraziste kolory, wiec nie wiem dlaczego wymyslilam sobie ten jasny kocyk... wnetrze gondoli wozka mam biale i jakos mi sie podoba jak dzidzius jest okryty jeszcze bialym kocykiem :)
Gdybym miała mieć dziewczynkę, to też bym szalała z czerwonymi kolorami i kwiatkami ;)
 
Mój kocyk ;) będą jaja jak będzie chłopczyk :)
ja chciałam właśnie jasny kocyk, wózek mam szary z białymi elelmentami
 

Załączniki

  • 1453991782490.jpg
    1453991782490.jpg
    107,3 KB · Wyświetleń: 106
To były jedne z pierwszych zakupów dla Hani, wtedy chyba nawet nie wiedziałam, że będzie dziewczynka :-p Ja swój akurat kupiłam stacjonarnie ale patrzę, że w smyku też jest http://www.smyk.com/babyono-kocyk-pluszowy-dwustronny-75x100-cm,p1098664017,swiat-niemowlaka-p
A jak ostatnio chciałam kupić żółte body ze słoniami to TŻ skrytykował, że za mało dziewczęce :oo2: Ja wolę jakieś uniwersalne kolory a ten tylko kwiatki, róże itp. :oo2: I najlepiej jeszcze jak mają napis córeczka tatusia albo inne w tym stylu :-p

Kati ten Twój ze słoniem to skąd? Bardzo ładny :tak:
Ja mam wózek beżowo-granatowy z czerwonymi wstawkami i jakoś nie zastanawiałam się nad specjalnym doborem kocyka do niego, mam różne grubości i będziemy brać stosownie do pogody :laugh2:
 
Bettina ją mam podobny po synku, ja kupując wtedy go miałam cicha nadzieję na dziewczynkę wiec wybrałam właśnie uniwersalny co by do dziewczynki też pasował ;)
No ale teraz poszłam na intuicję bo raz widziałam na usg że dziewczynka a takto się zawsze chowala ;) wiec jeszcze różnie może być, może i być trzeci chłopak :p no cóż będzie miał różowe rzeczy ;)
 
to ja lepiej mam samych braci więc dla mnie rodzice zawsze wybierali róż fiolet itd, dla córci szukałam innych, takich w razie drugiego malca żeby też trochę pasowała ale dostałam od kuzynki całą masę rzeczy, że praktycznie nic nie musiałabym kupować bo kilka nówki są ale WSZYSTKO RÓŻOWO-FIOLETOWE!! hehe no trudno przeżyjemy za to wózek mam inny:))
http://www.tomi.pl/bebetto-holland....ynWjmvMQ-EtaUXNfVDpIP_n1-Sybg2DXIsaAk-A8P8HAQ
 
reklama
A widzisz bo nie ten kolor wyświetliło hehe ja mam wzór w13 white:)) szary z białym i morskim na białym stelażu. Mąż wybierał kolo i się śmiał bo w takich samych kolorach ma kurtkę hehe
 
Do góry