reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciezarowki na zakupach

Ja dzisiaj zrobilam zamowienie w aptece.gemini w tym duzy zestaw startowy butelek avent ze smoczkami uspokajajacymy za 89zl jak dla mnie sie oplaca 4 butelki i chyba 3 smoczki
 
reklama
A ja kupiłam kolejny kocyk :) ;) hahah
Nie umiem się opanować
 

Załączniki

  • 1453500961108.jpg
    1453500961108.jpg
    58,1 KB · Wyświetleń: 117
Czesc dziewczyny, prosze powiedzcie mi czy kupowalyscie laktatory? Warto w nie inwestowac? Jesli tak, to mozecie mi jakis polecic? :)

Ja mam kupiony Lovi dwufazowy i 2 w 1 czyli elektryczny i ręczny.
Podobno świetny. Się zobaczy. Mi poleciła położna z poradni laktacyjnej, powiedziała albo Medela albo Lovi. Generał znajoma więc raczej nie miała w tym interesu bo wszystkie gadżety pokazowe miała z różnych firm.
Nie wiem czy wiesz ale istnieją też wypożyczalnie laktatorów i innych tego typu rzeczy.
Ale ja np nie umiałabym skorzystać z używanego, dla mnie to zbyt osobista rzecz.
 
Carolajna śliczny kocyk :) też miałam taki moment w trakcie ciąży, że kupowałam co tylko mi się podobało, a potem chodziłam i zwracałam, bo np.malutkie trampki nie byłyby przydatne w lutym dla malucha ;)
Co do laktatora to też nie chciałabym korzystać z używanego, nawet nie wiedziałam, że istnieją wypożyczalnie tego typu...
 
Kochane, zachorowalam na jasny, gruby kocyk do wozka. Niestety, jak do tej pory, ten wymarzony, widzialam tylko w swojej wyobrazni :( Moze Wy mi polecicie jakas stronke albo sklep z takimi akcesoriami? :)
 
Lilli ja zawsze czekam tak do 5dni ale zależy czym wysłali

Ola na allegro możesz sobie kupić np tkaninę, wkład i jak masz kogoś kto szyje to łatwa sprawa, ja na wiosnę uszyję minky już upatrzyłam wzór bo właśnie nie widziałam takiego jak chce:)
 
reklama
Bettina w sumie to nie wiem jaki rozmiar, dosc duzy :D Ładny masz, a były jaśniejsze? Gdzie kupiłaś? :p
Przegladalam allegro, ale nic mi nie wpadlo w oko, byc moze malo skutecznie szukalam...
Demolka mi kolezanka szyla minky, troche "oczojebny" jest (za przeproszeniem :p ) to ten w załączniku
 

Załączniki

  • kocyk.jpg
    kocyk.jpg
    126,2 KB · Wyświetleń: 99
Do góry