reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciezarowki na zakupach

Hahah ja pierw swojemu powiedzialam,ze jest na avatarze z inna żoną hahah.
O dowod jyz nie bo my mamy 31 lat ale mi ostatnio ankieter dal 2o-29 a jak sie dowiedzial ze tyle to poszedl z mina zawiedziona,ze ten przedzial juz ma xD
 
reklama
Carola u Ciebie to już pasażer jest do wózka więc najwyższa pora była do złożenia :laugh2:
Haruna ramki na zdjęcia co masz nad łóżeczkiem to skąd? :blink: U mnie jeszcze wszystko w stanie surowym ;-) ;)
 
reklama
Dzięki Seforka, a mozesz powiedziec co to za sklep? Bo po kliknieciu w link pokazuje mi sie tylko kocyk bez ceny, wymiarów itd.

Dziewczyny a co myslicie o takim urządzeniu: http://whisbear.com/index/index
Olaolala ja mam misia i szczerze jestem zachwycona! Miałam mieszane uczucia ale opinie znajomych i rodziny były pozytywne więc kupiliśmy. I strzał w 10 ;) ;) :)
 
Do góry