reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciezarowki na zakupach

reklama
Bettina wózek śliczny.. bardo żałuję że z naszego modelu nie było takich marynarskich wzorów bo ja w tym wózku co ty kupiłaś byłam zakochana co zreszta pisalam juz kiedys niestety jednak nam się amortyzatory nie spodobaly ale wiadomo każdy oczekuje czegoś innego po wózku i na inne rzeczy zwraca uwage :) wózek sliczny:*

Co do wagi musze cie jednak rozczarować. Bo nam też ten wózek się spodobał a fakt ze jest dużo lżejszy niż standardowo inne, miał też duże znaczenie na temperaturę uczyć do niego;) co by nie było 1.5 czy nawet 2 kg to mega duzo:) jednakże sprzedawca nas uświadomił i pokazał nawet w specyfikacji wózka ze ta firma stosuje myk. Oni dają wagę ale bez kółek a wszystkie inne firmy podają całościowo wagę wózka.. stąd ta różnica mimo że wózki ważą dokładnie tyle samo...
 
Z tą wagą to wiem bo go ważyliśmy w domu. ;-) Wychodzi jakieś 12 kg z kółkami więc to i tak nieźle.
Planuję stelaż zostawiać w samochodzie lub w piwnicy a z gondolą na górę. Gondola waży 4 kg + dziecko ale to i tak powinno być łatwiej niż z całym wózkiem. Okaże się w lutym ;-)
Mi ten kolor na zdjęciach się podobał ale przeraża mnie ten jasny dól gondoli.

Dziewczyny macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na allegro bądź inny sklep internetowy z koszulami do karmienia i biustonoszami?
 
A nie powinno tak być bo robią z ludzi idiotow;) nasz z kółkami też 12 kg wiec chyba standardowo :) damy rade bicepzy nam sie rozrosna;)
A biały spod jest chyba z tworzywa dobrze pamiętam? To chyba nie będzie problemu z myciem my też mamy jasny i sobie myślę że łatwiej przemyć wilgotną szmatką niż prac :) damy rade;)
 
Jadzka ja te pajace kupilam w Primarku, sa dobre jakosciowo i 100% bawełny. Jeszcze ich nie pralam, ale mam nadzieje, ze nic sie z nimi nie bedzie dzialo.
Baze musisz dokupic niekoniecznie tej samej firmy co fotelik, ale taką, ktora do fotelika bedzie pasowała.

Bettina fajny wozeczek, mi sie bardzo podoba biala gondola, ja to nawet bialy stelaz bede miala i mysle, ze łatwo bedzie go w czystosci utrzymac.
Na poczatku upatrzylam sobie tako moonlight, ale ostatnio zakochalam sie w bebetto torino i chyba juz tak zostanie. Piekny jest, tylko nie mam mozliwosci zobaczyc go na zywo, a juz trzeba by bylo go zamawiac, zeby do swiat zdążył dojsc... widziala moze go ktoras z was na zywo?

Bettina ja juz zamawialam koszule na allegro, dobra jakosc i dobra cena, musze sprawdzic sprzedawce i dam Ci znac na forum.
 
reklama
Na poczatku upatrzylam sobie tako moonlight, ale ostatnio zakochalam sie w bebetto torino i chyba juz tak zostanie. Piekny jest, tylko nie mam mozliwosci zobaczyc go na zywo, a juz trzeba by bylo go zamawiac, zeby do swiat zdążył dojsc... widziala moze go ktoras z was na zywo?.

Beemik Kropek kupił bebetto torino :) ja zdecydowałam sie na bebetto holland :)
 
Do góry