reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@jasani to i mozesz mnie wpisac na 25.01 wizyta u ginekologa+usg i termin porodu 16.07.2018 ;)
Edit: moze poznam juz plec, bo wedlug tego wyrostka i przykladu od mamy ginekolog to bardziej do dziewczynki podobne. Na oryginale z usg bardziej widac ta linie wyrostka. Obym szczesliwie donosila i niech malenstwo bedzie zdrowe.
Plamilam w czwartek i piatek a puki co jest czysto ale maly krwiak jeszcze jest i mam nadzieje, ze sie wchlonie juz bez plamienia.
Ja mam w czwartek wizytę (17+2 tc) mam nadzieje, ze maleństwo będzie współpracowało ;) ostatnio nie chciało się pokazać :)
 
reklama
Oj to współczuje plamienia i tego stresu przy tym, ale dobrze ze juz wszystko sie uspokoiło [emoji6] A co do płci to moze poznasz a moze nie [emoji12] @kredka82 dalej w małej niepewności żyje [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Ciekawa jestem co bedzie to fakt ale jak sie teraz nie uda to moze na polowkowym. w sumie to pokoik dla dziecka od ok 1,5 roku jest przygotowany.. wszystkie potrzebne rzeczy lacznie z wozkiem, ubrankami i innymi gadzetami tez. Ewentualnie trzeba bedzie dokupic jakies sukienki ;)
 
Ciekawa jestem co bedzie to fakt ale jak sie teraz nie uda to moze na polowkowym. w sumie to pokoik dla dziecka od ok 1,5 roku jest przygotowany.. wszystkie potrzebne rzeczy lacznie z wozkiem, ubrankami i innymi gadzetami tez. Ewentualnie trzeba bedzie dokupic jakies sukienki ;)
Masz super date porodu[emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie do bardziej doświadczonych :-) jak to jest z kąpielą w ciąży? Wiem,że nie można się kąpać w gorącej wodzie, i w tej chwili zrezygnowalam całkiem z wanny i korzystam tylko z prysznica. Czy kąpiele w wannie w ogóle są niewskazane czy tylko w zbyt ciepłej wodzie? Mam spory problem z wymiotami i często pod prysznicem mega kręci mi się w głowie :/
 
Do góry