reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny mam pytanie do bardziej doświadczonych :-) jak to jest z kąpielą w ciąży? Wiem,że nie można się kąpać w gorącej wodzie, i w tej chwili zrezygnowalam całkiem z wanny i korzystam tylko z prysznica. Czy kąpiele w wannie w ogóle są niewskazane czy tylko w zbyt ciepłej wodzie? Mam spory problem z wymiotami i często pod prysznicem mega kręci mi się w głowie :/

Ja na poczatku ciazy zemdlalam pod prysznicem i potem juz sie balam i kapalam sie w wannie. Glownie na zasadzie prysznica czyli polewania sie, a nie lezenia, ale zdazalo mi sie polozyc w wannie dla relaksu. Oczywiscie w niezbyt cieplej wodzie i nie za czesto, ale gin powiedziala, ze moge.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie do bardziej doświadczonych :-) jak to jest z kąpielą w ciąży? Wiem,że nie można się kąpać w gorącej wodzie, i w tej chwili zrezygnowalam całkiem z wanny i korzystam tylko z prysznica. Czy kąpiele w wannie w ogóle są niewskazane czy tylko w zbyt ciepłej wodzie? Mam spory problem z wymiotami i często pod prysznicem mega kręci mi się w głowie :/
Ja byłam się w wannie i też na zasadzie prysznica. Zdarzało mi się poleżeć od czasu do czasu w wannie w ciepłej wodzie :)

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
:) tak to ja , jestem po, z malym wszystko super, wazy 668 g, tylko ze przypaletala mi sie cukrzyca ciazowa i i dostalam skierowanie do szpitala :(

poradzić sobie jakos musze , tylko nie wiem czmu od południa rycze i już sama nie wiem czemu, chyba wrocily zle wspomnienia ze szpitala

Normalne,ze przezywasz [emoji6] ja na myśl o szpitalu tez raczej słabe doświadczenia mam a przed oczami tylko wenflon w dłoni [emoji58] ale dasz radę, robisz to dla maluszka, przebadają Cię i wrócisz do domku z pyszna dieta [emoji12] ciekawa jestem jak u mnie z ta cukrzyca bedzie [emoji848]

Dziewczyny mam pytanie do bardziej doświadczonych :-) jak to jest z kąpielą w ciąży? Wiem,że nie można się kąpać w gorącej wodzie, i w tej chwili zrezygnowalam całkiem z wanny i korzystam tylko z prysznica. Czy kąpiele w wannie w ogóle są niewskazane czy tylko w zbyt ciepłej wodzie? Mam spory problem z wymiotami i często pod prysznicem mega kręci mi się w głowie :/

Ja Si bałam kapać i nie czułam potrzeby leżenia ale w właśnie w niedziele mnie naszło i zrobiłam sobie kąpiel z taka letnia woda [emoji7] było cudownie, odpoczęłam, zrelaksowalam sie, chodzę na basen wiec tez uznałam ,ze nie zaszkodzi. A Ty sobie narazie nalej mało wody i tak jak nieagatka pisze bardziej prysznic na siedząco [emoji6]



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Dziewczyny mam pytanie do bardziej doświadczonych :-) jak to jest z kąpielą w ciąży? Wiem,że nie można się kąpać w gorącej wodzie, i w tej chwili zrezygnowalam całkiem z wanny i korzystam tylko z prysznica. Czy kąpiele w wannie w ogóle są niewskazane czy tylko w zbyt ciepłej wodzie? Mam spory problem z wymiotami i często pod prysznicem mega kręci mi się w głowie :/
Ja sie kapalam w wanie o staralam sie zeby caly brzuch nie byl zanurzony no i nie we wrzatku
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie do bardziej doświadczonych :-) jak to jest z kąpielą w ciąży? Wiem,że nie można się kąpać w gorącej wodzie, i w tej chwili zrezygnowalam całkiem z wanny i korzystam tylko z prysznica. Czy kąpiele w wannie w ogóle są niewskazane czy tylko w zbyt ciepłej wodzie? Mam spory problem z wymiotami i często pod prysznicem mega kręci mi się w głowie :/
Ja cała ciąże kapalam się w wannie [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry