reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Juz czuje sie duzo lepiej tylko krok ciagnie.

Husan!

Bardzo Ci gratuluje.
Nie wiem czy mnie kojarzysz, ale całym sercem Tobie i Kubusiowi kibicowałam.
Teraz życzę Wam duzo zdrowia, wspaniały czas przed Wami i mnóstwo pięknych Lat [emoji7]

Śliczny Syn, wspaniały ![emoji16]
Wszystkiego dobrego!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Husan!

Bardzo Ci gratuluje.
Nie wiem czy mnie kojarzysz, ale całym sercem Tobie i Kubusiowi kibicowałam.
Teraz życzę Wam duzo zdrowia, wspaniały czas przed Wami i mnóstwo pięknych Lat [emoji7]

Śliczny Syn, wspaniały ![emoji16]
Wszystkiego dobrego!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oczywiscie ze cie pamietam.
My teraz z Kubusiem trzymamy za ciebie kciuki zeby ta stymulacja byla bardziej owocna i z pozytywnym zakonczeniem. Pozdrawiam
 
Husann gratulacje!Piękny duży chłopak . Życzę dużo zdrówka dla was !

Ewka jak sytuacja ? Kciuki gorące od trzymania.
A ja tak pięknie i wyraźnie czułam juz ruchy teraz jakaś przerwa . W pon słyszałam piękne bicie serca :) brzuch mi ostatnio urosł i moze dla tego nie czuje dzidzi? Czasami coś tam poczuje ale to tak ze nie jestem pewna czy to dziecko czy gazy .
I pochwale sie ze kupiłam piękna sukienkę ciążowa :) Mam w maju komunie chrześniaka i wesele w czerwcu . Mam nadzieje ze będzie dobra bo zamawiałam online .
 
Husann gratulacje!Piękny duży chłopak . Życzę dużo zdrówka dla was !

Ewka jak sytuacja ? Kciuki gorące od trzymania.
A ja tak pięknie i wyraźnie czułam juz ruchy teraz jakaś przerwa . W pon słyszałam piękne bicie serca :) brzuch mi ostatnio urosł i moze dla tego nie czuje dzidzi? Czasami coś tam poczuje ale to tak ze nie jestem pewna czy to dziecko czy gazy .
I pochwale sie ze kupiłam piękna sukienkę ciążowa :) Mam w maju komunie chrześniaka i wesele w czerwcu . Mam nadzieje ze będzie dobra bo zamawiałam online .
Pochwal sie sukienka...
 
Husann gratulacje!Piękny duży chłopak . Życzę dużo zdrówka dla was !

Ewka jak sytuacja ? Kciuki gorące od trzymania.
A ja tak pięknie i wyraźnie czułam juz ruchy teraz jakaś przerwa . W pon słyszałam piękne bicie serca :) brzuch mi ostatnio urosł i moze dla tego nie czuje dzidzi? Czasami coś tam poczuje ale to tak ze nie jestem pewna czy to dziecko czy gazy .
I pochwale sie ze kupiłam piękna sukienkę ciążowa :) Mam w maju komunie chrześniaka i wesele w czerwcu . Mam nadzieje ze będzie dobra bo zamawiałam online .
Na początku też nie bylam pewna czy to ruchy czy coś innego :) Ja zaczęłam czuć tak ok 20tc, niezapomniane wrażenie :) zawolalam męża, też poczuł bo nasza młoda jak już zaczęła kopać to porządnie :) oboje mieliśmy łzy w oczach :)
Koniecznie pochwal się sukienka, też mam komunie i zero pomysłu :(
U mnie to będzie 7.5 miesiąca,więc pewnie w mało co fajnego się zmieszcze :(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry