reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
no i zatrzymało się, choinkę ubieram. Bez sensu. Tyle godzin było z zegarkiem równo co 16 minut, a teraz raz 30 raz 10 ....
Szalona jestes:) ja juz bym pewnie blokowala miejsce na porodowce... Mimo ze jeden porod mam za soba;)
Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze, w miare bezbolesnie i szybko:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szalona jestes:) ja juz bym pewnie blokowala miejsce na porodowce... Mimo ze jeden porod mam za soba;)
Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze, w miare bezbolesnie i szybko:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Muszę jakoś dotrwać do rana, bo nie mam co zrobić ze starszą. W nocy mogę się nie dodzwonić do znajomych. A budzić ją i brać ze sobą to nienajlepszy pomysł. Jej ojciec będzie mógł dopiero po 11 rano.
 
Jest ze mną dziewczyna, studentka. Szczęśliwa że może pomóc. Nie jestem sama.
6cm i czekam na znieczulenie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieje ze juz po... Ze wszystko dobrze. Dobrze ze mialas towarzystwo studentki... Ze mna poprzednio siostra mlodsza była: )
Czekamy na dobre informacje szczęśliwej mamy:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry