reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
tyle ze on nigdy nie był chętny na rozszerzanie diety i nigdy obiady mu nie wchodziły. Na początku tolerował tylko słoiczki, potem gotowałam makaron i danie ze słoiczka było jako sos. Gdy przychodził kryzys zębny w ogóle odrzucał obiady i wracał do konsystencji musu i jogurtu. Teraz czasem coś zje ale najczęściej po prostu wybierze owoc albo kanapkę z żółtym serem, czasem chce spróbować coś z naszego talerza - najczęściej zje 2 łyżki czegoś i już nie chce - jak mu nałożę na jego talerz to w ogóle nie ruszy. Czasem już rwę włosy z głowy bo już nie mam pomysłów co gotować. Czasem uda mi się trafić w gusta i panicz zje ale jeśli powtórzę to kolejny raz za jakiś czas to już jest blee. Nie mamy w tej chwili pewniaków, zupy blee, mięso blee, najszybciej zje makaron z jakimś sosem ale nie każdy sos i tez nie zawsze coś co smakowało ostatnio będzie smakować za drugim razem. Najlepiej dać mu miskę owoców i jest szczęśliwy.
Chce żeby się zdrowo odżywiał ale ciężko cokolwiek przemycić a rośnie ostatnio mega szybko - ma bardzo długie nogi ale chudzina straszna - ma 11 kg
11 to chyba nie jest tak źle. Hania jeszcze niedawno ważyła niecałe 10.100. a nosi ubrania na 86. Teraz przyladowala, muszę ją zważyć. Może rzeczywiście taki niejadek z synka. Nadrobi;) ważne,że je cokolwiek. Gorzej jakby nie jadl nic i nie przybierał.
 
My też mamy ten britax 360 obracany ale wiem,że nie pasuje do każdego auta bo w jego przypadku bardzo duży wpływ ma kąt pochylenia kanap w aucie. I tym sposobem nam udało się go kupić od znajomych w mega cenie, oni kupili w ciemno a kanapy tak pochylone,że małemu głową w nim leciała. Musieli wymienić i wzięli Joie ispain 360 , taki tańszy zamiennik brotaxa ale już do kanap pasował idealnie.
 
My też mamy ten britax 360 obracany ale wiem,że nie pasuje do każdego auta bo w jego przypadku bardzo duży wpływ ma kąt pochylenia kanap w aucie. I tym sposobem nam udało się go kupić od znajomych w mega cenie, oni kupili w ciemno a kanapy tak pochylone,że małemu głową w nim leciała. Musieli wymienić i wzięli Joie ispain 360 , taki tańszy zamiennik brotaxa ale już do kanap pasował idealnie.
hmm ja go jakis czas mialam w mazdzie 6, ktora ma bardzo pochyle kanapy i sie sprawdzal. Nie mierzylam kata, ale problemu z glowka nie bylo.
Ale fakt - spina tez polecaja a sporo tanszy. No i gb vaya tez ma bardzo dobre opinie wsrod obrotowek.
 
ja Cie prosze- nie zycz mi tak 😛😛

Co do Britaxa to ja mam Dualfix Isize, teraz jest nowszy model. One sa do 18kg, obracaja sie o 360 stopni co jedt meeeeega wygodne, pasy nigdy sie nie zaplataly, no kocham ten fotelik, a uzywam juz od bardzo dawna. Lilka miala 100cm i nadal wygodnie tylem siedziala.Inka tez go bardzo lubi. Polecam. No i zostanie Ci hajsu na waciki, bo 3 kola nie kosztuje 🤣
Axkidy faktycznie w testach maja super oceny, ale obrotowy to obrotowy 😉
Ja tak nienawidze mojego Joie Stages, serio najchetniej bym go wypiwprzyla, tak jest niewygodny i wlasnie tez sie placza, a i miejsca na nogi jest srednio - koszmar.
ja bym np. chętnie obrotowy no ale muszę szukać fotelika do 25 kg bo Natalka ma już prawie 12 a ma 9.5 mca... a podobno z tych do 25 nie ma obrotowych:(

Dzięki, poczytam czy coś jest większego, bo to jednak fajny patent a nie męczyć sie z zapinaniem pasów...
daj znać jak coś znajdziesz:)
 
My też mamy ten britax 360 obracany ale wiem,że nie pasuje do każdego auta bo w jego przypadku bardzo duży wpływ ma kąt pochylenia kanap w aucie. I tym sposobem nam udało się go kupić od znajomych w mega cenie, oni kupili w ciemno a kanapy tak pochylone,że małemu głową w nim leciała. Musieli wymienić i wzięli Joie ispain 360 , taki tańszy zamiennik brotaxa ale już do kanap pasował idealnie.
My też mamy britax obrotowy dla młodszej i na początku mega jej głowa leciała jak zasnęła. Dopiero teraz, jak zbliżamy się do 3 rż jest ok, bo lepiej trzyma główkę.
 
ja bym np. chętnie obrotowy no ale muszę szukać fotelika do 25 kg bo Natalka ma już prawie 12 a ma 9.5 mca... a podobno z tych do 25 nie ma obrotowych:(


daj znać jak coś znajdziesz:)
Jest taki axkid one,do 125 cm czyli do okolo 7rz,on jest obrotowy,dziecko siedzi tylem i chyba ma tez pozycje lezaca.

On jest rewelacyjny ,ale nie obrotowy .tzn nie moge doczytac tego.
 
Ostatnia edycja:
hmm ja go jakis czas mialam w mazdzie 6, ktora ma bardzo pochyle kanapy i sie sprawdzal. Nie mierzylam kata, ale problemu z glowka nie bylo.
Ale fakt - spina tez polecaja a sporo tanszy. No i gb vaya tez ma bardzo dobre opinie wsrod obrotowek.
no wlasnie my się zastanawiamy nad tym britax 360. Facet w sklepie mowil że do mazdy cx3 powinni też pasować. Czyli polecasz ?
 
reklama
Do góry