reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
W tych pierwszych pare tygodni to czuje ze bedzie dzialo bo sie juz naczytalam o calym połogu - nigdy bym sie nie domyslala ze jeszcze takie rzeczy w pologu trzeba przezyc ;)
To trudny czas. Hormony robia swoje, zmęczenie tez. Kp jest wg mnie bardzo trudne. Polecam malo odwiedzin i duzo spokoju. Warto miec jedzenie pomrozone.
Moja Lila byla na piersi 20h na dobe. Nie dawała sie odstawic czy odlozyc. Siku + mycie zebow za jednym razem nie wchodzilo w gre prysznic 3min wchodzil w gre co 3 dni, umycie glowy graniczyło z cudem, bo zachodzila sie od placzu. Nikt mi wczesniej nie powiedział, ze moze byc tak trudno i ze moge byc tak zmeczona. Teraz bylam inaczej nastawiona, bogatsza o sporo doswiadczen i wiedzę i poszlo o niebo lepiej.
 
kochana jesli dobrze kojarze to chyba ty mialas problem z zatkanym nosem w ciazy? Jak sobie radzilas? Bo mi tak zostalo po covidzie ;( robie inchalacje z soli i pryskam woda morska ale slabo pomaga - bardzo mi to dokucza ;( A ile mialas tych pajacyków? Czy pampersy tez trzeba brac?

Zobacz na stronie szpitala co jest potrzebne, większość z nich robi listę wyprawkowa. Szpital, w którym rodziłam miał swoje ubranka i swoje pieluchy a na liście wyprawkowej był biały papier toaletowy, bo oni na stanie mieli tylko twardy szary 😂🤷‍♀️
No i pamiętaj o sobie czyli jakieś przekąski itp, bo śniadanie o 9 a kolacja o 16 😂😂😂
 
Zobacz na stronie szpitala co jest potrzebne, większość z nich robi listę wyprawkowa. Szpital, w którym rodziłam miał swoje ubranka i swoje pieluchy a na liście wyprawkowej był biały papier toaletowy, bo oni na stanie mieli tylko twardy szary [emoji23][emoji2368]
No i pamiętaj o sobie czyli jakieś przekąski itp, bo śniadanie o 9 a kolacja o 16 [emoji23][emoji23][emoji23]
Jprdl [emoji2358][emoji2358][emoji2358][emoji2358][emoji2358][emoji2358]
 
To trudny czas. Hormony robia swoje, zmęczenie tez. Kp jest wg mnie bardzo trudne. Polecam malo odwiedzin i duzo spokoju. Warto miec jedzenie pomrozone.
Moja Lila byla na piersi 20h na dobe. Nie dawała sie odstawic czy odlozyc. Siku + mycie zebow za jednym razem nie wchodzilo w gre prysznic 3min wchodzil w gre co 3 dni, umycie glowy graniczyło z cudem, bo zachodzila sie od placzu. Nikt mi wczesniej nie powiedział, ze moze byc tak trudno i ze moge byc tak zmeczona. Teraz bylam inaczej nastawiona, bogatsza o sporo doswiadczen i wiedzę i poszlo o niebo lepiej.
O właśnie. Ja też byłam w szoku z tym brakiem czasu , nawet prysznic był problemem. Drugie dziecko było super grzeczne, mogłam spokojnie się ogarnąć , wyspać bo tylko spała i jadła. Wszystko zależy od egzemplarza.
 
reklama
Do góry