reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kochane, ja z zapytaniem przychodzę. Jak to jest z laktacja po planowanym cc przed terminem?
W 41 tc po cc nie miałam problemów, ale teraz mam mieć cięcie w 38. To sprawa indywidualna pewnie, ale ... mogę liczyć że się rozkręci, czy zabrać laktator na porodówkę?
Moja znajoma mials 2 tygodnie przed tp. Nie miala laktatora ale chodzilysmy po mm. Nie miala potem żadnego problemu z laktacja i nie używała laktatora wogole, nawet w szpitalu nue miala
 
reklama
Moja znajoma mials 2 tygodnie przed tp. Nie miala laktatora ale chodzilysmy po mm. Nie miala potem żadnego problemu z laktacja i nie używała laktatora wogole, nawet w szpitalu nue miala
No ja mam tylko ręczny, więc zastanawiam się czy warto kupować elektryczny skoro i tak chce kp [emoji848] z drugiej strony rozkręcić laktację na ręcznym? To chyba już lepiej częściej przystawiać. [emoji14]
Babki a jaka wit d po roczku?
A jak u was z ciemiaczkiem? U nas lekarz lekarz kazał brać już 1000 że względu na ciemiączko właśnie, teraz też mówił, aby kontynuować na jesień.
 
No ja mam tylko ręczny, więc zastanawiam się czy warto kupować elektryczny skoro i tak chce kp [emoji848] z drugiej strony rozkręcić laktację na ręcznym? To chyba już lepiej częściej przystawiać. [emoji14]A jak u was z ciemiaczkiem? U nas lekarz lekarz kazał brać już 1000 że względu na ciemiączko właśnie, teraz też mówił, aby kontynuować na jesień.
W sumie to do lekarza pojde dopiero prxy szczepieniu. Teraz daje mu jeszcze 600 ale kończy sie. Właśnie się zastanawiałam nad tym d-vitum po roku i tsm jest 1000.a co ma cuemiaczko do tego?
A co do laktatora to ja miałam elektryczny a Szczerze powiedziawszy nie wiem czy bym nie odciagała lepiej ręcznym choć w ogóle moje piersi do odciągania pokarmu się nie nadają bo mimo że go mam dużo to nic nie mogę praktycznie odciągnąć
 
W sumie to do lekarza pojde dopiero prxy szczepieniu. Teraz daje mu jeszcze 600 ale kończy sie. Właśnie się zastanawiałam nad tym d-vitum po roku i tsm jest 1000.a co ma cuemiaczko do tego?
A co do laktatora to ja miałam elektryczny a Szczerze powiedziawszy nie wiem czy bym nie odciagała lepiej ręcznym choć w ogóle moje piersi do odciągania pokarmu się nie nadają bo mimo że go mam dużo to nic nie mogę praktycznie odciągnąć
U nas ponoć wolniej się zarastalo, ale synka mam wysokiego. Wygląda jak dwulatek [emoji28]
 
Czemu tata musi usypiać? Pracujesz czy chcesz całkowicie odstawić? Ja tam daje cyca i codziennie usypiam. Dziecko nie wymusza tylko bidulek jest przyzwyczajony to płacze za tym co było zawsze dla niego dostępne. Jeśli musisz odstawić to chyba trzeba radykalnie.
Chciałabym go trochę uniezależnić od cycka, żeby zasypiał bez niego. Ostatnio byliśmy na koncercie i trzeba go było zabrać ze sobą bo przecież bez mamy nie zaśnie. No i do 2 miesięcy chciałabym odstawić, myślałam żeby to zrobić delikatniej, na raty.
 
No ja mam tylko ręczny, więc zastanawiam się czy warto kupować elektryczny skoro i tak chce kp [emoji848] z drugiej strony rozkręcić laktację na ręcznym? To chyba już lepiej częściej przystawiać. [emoji14]
Znajoma kpi na ręcznym 4 miesiące jechała :o :-D .
A jak u was z ciemiaczkiem? U nas lekarz lekarz kazał brać już 1000 że względu na ciemiączko właśnie, teraz też mówił, aby kontynuować na jesień.
U nas prawie rok a ciemiączko jeszcze niezrośnięte, to też powinniśmy zwiększyć?
 
reklama
Ja zapyram tez pediatry. Póki co kupiłam dzis 800 d-vitum bo 1000 mieli w tabletkach. Babki w kaufkandzie beda pampki w dobrej cenie
 
Do góry