reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

A jaka jest oznaka gotowości nóg do raczkowania?
Może źle to ujełam, już po prostu podnosi dupę na prostych nogach, robi jakby mostek, próbuje się odpychać nimi, ale co z tego jak ręce wręcz leżą... Gdy ją złapie pod klatkę, to trzyma się na rękach, nogi zgięte ładnie w kolanach i się buja przód-tył, czyli pozycja przed raczkowaniem
 
reklama
Może źle to ujełam, już po prostu podnosi dupę na prostych nogach, robi jakby mostek, próbuje się odpychać nimi, ale co z tego jak ręce wręcz leżą... Gdy ją złapie pod klatkę, to trzyma się na rękach, nogi zgięte ładnie w kolanach i się buja przód-tył, czyli pozycja przed raczkowaniem
W jodze to się nazywa pies z głową w dół:-D. Mój robi psa z głową w górę: ręce wyprostowane za to dupa w dole:biggrin2:.
 
Może źle to ujełam, już po prostu podnosi dupę na prostych nogach, robi jakby mostek, próbuje się odpychać nimi, ale co z tego jak ręce wręcz leżą... Gdy ją złapie pod klatkę, to trzyma się na rękach, nogi zgięte ładnie w kolanach i się buja przód-tył, czyli pozycja przed raczkowaniem
To u nas to samo. A ile córka ma bo nie pamiętam :(
 
To robi juz wysokie podpory Jasiu? Ob za niedlugo skończy 7 miesięcy prawda? Pierwsze ida rece, potem nogi czyli Jasiu robi ok a z nogami łatwiej jak z rękami
Robi ale na chwilę i przechodzi w lotnika i tak w kółko.
No za parę dni skończy 7m:o. Kiedy to przeleciało...szok!!! Dostał dziś kawałki jabłuszka i nie potrafił złapać. Tzn potrafił ale talerzyk, to co na nim go nie interesowalo:-D. Do końca 1rż jeszcze luz, bo jest cyc, ale potem jak nie będzie chciał jeść??? Myślałam że owocki będzie wcinał a tu dupa:oops:.
 
Dziewczyny a bbox czy doidy cup? Czy doidy ma takie "zamykanie" czy to "zwykly" kubek? Kupuję z myślą o piciu z domu i na dworze/w podróży.
Doidy nie ma zamykania, ale w łatwiejszy sposób uczy prawidłowego picia. Bbox to dalej ssanie, ale w podróży zdecydowanie lepiej się sprawdzi. Ja mam bboxa, ale do domu zamierzam też kupić doidy.
 
To robi juz wysokie podpory Jasiu? Ob za niedlugo skończy 7 miesięcy prawda? Pierwsze ida rece, potem nogi czyli Jasiu robi ok a z nogami łatwiej jak z rękami

Robi ale na chwilę i przechodzi w lotnika i tak w kółko.
No za parę dni skończy 7m:o. Kiedy to przeleciało...szok!!! Dostał dziś kawałki jabłuszka i nie potrafił złapać. Tzn potrafił ale talerzyk, to co na nim go nie interesowalo:-D. Do końca 1rż jeszcze luz, bo jest cyc, ale potem jak nie będzie chciał jeść??? Myślałam że owocki będzie wcinał a tu dupa:oops:.

No tak jak mówi misis, Twój Jasiu idealnie idzie... Martyna 21.04 będzie miała 7msc, ale nie łudzę się, że pojawi się w najbliższym czasie faza poruszania :-) :) nawet rehabilitantka nie pozostawia złudzeń, dłużej będę się cieszyć nie musząc biegać za dzieckiem
 
reklama
No właśnie nas neurolog przestraszył żeby broń boże nie sadzać, a młody się strasznie rwie do siadu, ale jak już się podciągnie i się go puści to leci do przodu lub ba boki:). Chyba też dziś odpalimy krzesełko, bo jak karmię łyżeczką to i tak jest wszystko ufifrane:).
Po rehabilitacji się już ładnie kręci. Tylko z leżenia z podporem czesto przechodzi w lotnika, a nie zawsze jestem w stanie korygować. Może za miesiąc pójdę gdzieś prywatnie na kontrolę. No i na ten basen muszę się w końcu wybrać.
A jak Hubcio?
A jak korygujesz lotnika z podpory?
 
Do góry