reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Tak, nazywa sie to nakładka na krzesło. Ja mam salon z kuchnią i nie chciałam typowych krzeselek do karmienia bo x2 trochę miejsca by mi zajęły a tak na dwa krzesla zamocowane i miejsca w pomieszczeniu tyle samo a plus jest taki ze mozna złożyć na plasko i wszędzie je ze sobą biorę bo krzesło w domu kazdy ma a mali wtedy obojętnie gdzie ładnie zjedza posiłek [emoji2] [emoji4]
Super rozwiązanie! A dasz namiar jak to się nazywa? [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny nie chce zapraszać ale sie chyba docieramy:) jak jest straszny placz to ide na spacer i w tedy Hubcio zazwyczaj zasnie no chyba ze strajkuje jak dzis ale teraz spi na moim brzuszku:rofl: ostatnio wieczor strasznie zaczal plakac to sru do auta i dziecko sie w monencie uspokilo:) jedziemy na cycu plus na spacerze to co odciagne:) dzis chyva z godzinę babcia z nim opowiadala i nie pakal❤ rano po spacerze spi zazwyczaj 3 godziny lacznie z tym co na spacerze, wieczorem kolo godzinki, poltorej czyli zazwyczaj tyle ile chodzimy❤ a rano daję starym do 7 pospac:) i to od nich zalezy o ktorej im sie uda mnie uspac:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny nie chce zapraszać ale sie chyba docieramy:) jak jest straszny placz to ide na spacer i w tedy Hubcio zazwyczaj zasnie no chyba ze strajkuje jak dzis ale teraz spi na moim brzuszku:rofl: ostatnio wieczor strasznie zaczal plakac to sru do auta i dziecko sie w monencie uspokilo:) jedziemy na cycu plus na spacerze to co odciagne:) dzis chyva z godzinę babcia z nim opowiadala i nie pakal[emoji173] rano po spacerze spi zazwyczaj 3 godziny lacznie z tym co na spacerze, wieczorem kolo godzinki, poltorej czyli zazwyczaj tyle ile chodzimy[emoji173]
Cieszą mnie takie wiadomości bo sama przez to przechodziłam.
Będzie tylko lepiej [emoji11]
 
Tak, nazywa sie to nakładka na krzesło. Ja mam salon z kuchnią i nie chciałam typowych krzeselek do karmienia bo x2 trochę miejsca by mi zajęły a tak na dwa krzesla zamocowane i miejsca w pomieszczeniu tyle samo a plus jest taki ze mozna złożyć na plasko i wszędzie je ze sobą biorę bo krzesło w domu kazdy ma a mali wtedy obojętnie gdzie ładnie zjedza posiłek [emoji2] [emoji4]
Spoko rozwiazanie, ale siedzialy w tym od poczatku rozszerzania diety? Bo ciezko mi sobie wyobrazic 5 miesieczniaka w tym...
 
reklama
Do góry