reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Uwierz że próbowałam wielu rzeczy. Nosidlo w sensue ten fotelik samochodowy jest też na chwile bo ona się siłuje i podnosi do góry a spięta nie może i już nerw. Na nosidło takie na plecy jest za mała bo nie siedzia a i noszenie przodem do mnie też ją wkurza tylko przodem trzeba bo wsystko musi widzieć. Oj temat rzeka :p
z opisu jakbym widziała moją córkę.Spacery to katorga bo wkładam ją do wózka jak śpi wyjdziemy,15 min i ona sie budzi i krzyczy bo wózek sie jej nie podoba bo nic nie widzi..jedynie dłuzej posiedzi w foteliku..
 
Dziewczyny jakie uzywacie probiotyki dla maluszkow? Bo polozns mowi ze mozna spróbować a babka w aptece dala mezowi tak i co i dzieci dorosle moga wiec mi sie to srednio podoba
My na początku mielismy dicoflor,ale zmienilismy pediatrę do którego chodzimy prywatnie i bardzo zle wypowiedział sie o dicoflorze i zalecił vivomix albo biogaje,Dodajemy do mleka.
 
reklama
Do góry