reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, ja tez juz jestem mamą. Porod mimo poczatkow sn zakonczony cc. Maly jest kochany, najpiekniejszy na swiecie :), wazyl 3700 i mierzyl 58cm.
Niestety nie chce jesc i bardzo duzo placze przez co mi tez trudno jest dojsc do siebie.
Ah ja to przeżywam jakbym z Tobą rodziła!! ❤

Muszę sie tym podzielić!
My czekaliśmy w sobotę na wypis a sala operacyjną zaraz koło mojej więc mój mąż poznał Oczekiwanie2017 i odrazu mnie zawołał z sali zdążyłam przesłać buziaki , pokazać ,że trzymam kciuki !!
Później siadlam sobie i czekałam z zacisnietymi kciuki aż usłyszę płacz maluszka ( zerkajac na zestresowanego Męża i przyszłego tatusia :D ) i wreszcie usłyszałam Małego Brzdąca i się poplakalam ❤
A jak wywieźli maluszka na trochę do Tatusia to nie mogłam sie oprzeć i musiałam dyskretnie zerknąć.. JEST ŚLICZNY!
Mamusia dasz radę !
 
reklama
Bo tak jest najbardziej miarodajna. Nie musisz tak mierzyć ani nie musisz dawać czopków. Ja napisałam tylko, że są to normalne rzeczy, stosowane cały czas i nie ma w nich nic nienaturalnego. Sądzę też, ze nie jest to żadna trauma dla dziecka.
Też nie rozumiem tego oburzenia.
A tak poza tym każdy ma swoje zdanie i tyle [emoji6]
 
Ah ja to przeżywam jakbym z Tobą rodziła!! ❤

Muszę sie tym podzielić!
My czekaliśmy w sobotę na wypis a sala operacyjną zaraz koło mojej więc mój mąż poznał Oczekiwanie2017 i odrazu mnie zawołał z sali zdążyłam przesłać buziaki , pokazać ,że trzymam kciuki !!
Później siadlam sobie i czekałam z zacisnietymi kciuki aż usłyszę płacz maluszka ( zerkajac na zestresowanego Męża i przyszłego tatusia :D ) i wreszcie usłyszałam Małego Brzdąca i się poplakalam ❤
A jak wywieźli maluszka na trochę do Tatusia to nie mogłam sie oprzeć i musiałam dyskretnie zerknąć.. JEST ŚLICZNY!
Mamusia dasz radę !
Kochana a jak Ty sobie dajesz rade? Jak sie czujesz po cesarce? Fajnie ze widziałas sie z @Oczekiwanie2017 i dla niej to tez na pewno bylo bardzo wazne:)
 
Też mi się wydawało, że czopek, to zło i trauma dla dziecka do czasu aż moje dziecko wymiotowało dalej niż widziało a gorączka szalała. Nie było opcji i użyłam czopka. Ulga u dziecka prawie natychmiastowa, gorączka zelżała, wymioty również.
Zgadzam się. Też daję paracetamol w czopkach. W innej postaci moje dziecko jak na razie nie jest w stanie przyjąć.
 
A ja sadze, ze jest. Kilka razy w zyciu dostalam czopek i doskonale to pamietam. Moje dziecko nie dostanie.
Ja mam termometr bezdotykowy. W szpitalu mierzyli pod pacha. Nikt tu dziecku niczego do pupy nie wklada.
Jakbyś widziała ulgę mojego synka jak raz pomogłem mu tym sposobem po kilku godzinach jego meki to naprawdę ulga tylko dla niego.Juz więcej tak nie zrobię tylko dlatego że może się przyzwyczaić i to nie jest dobre.Ale już ładnie dwa dni kupkę robi.To są stare sposoby naszych mam może babć które działają idealnie w kryzysowych sytuacjach.
To się nie wkłada nie wiadomo jak 3 mm nawet nie taki masaż dupki i dzidzia się nie meczy
 
reklama
Do góry