reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cóż za udany debiut :) i od razu cos sie zaczelo dziać. A takie pytanko co z @limoncia1 bo chyba już się nie udziela a @ona232 chyba podziękowała za forum jak pamietam....[/QUOTE]
Tego nie wiem narazie nie bede ich usuwala ;)
Hehe nie taki tam znowu debiut na kto po in vitro przez pol roku mialam kalendarz pod soba
 
reklama
Pakować do torby do szpitala takie rzeczy jak waciki dla malucha oliwka i żel do kąpieli? bo teraz to chyba nie myją w szpitalu czy jak ?
 
Cóż za udany debiut :) i od razu cos sie zaczelo dziać. A takie pytanko co z @limoncia1 bo chyba już się nie udziela a @ona232 chyba podziękowała za forum jak pamietam....
Kochana żyjesz żyje i mam się dobrze tzn mamy skończyliśmy właśnie 20 tydzień od 16 tyg czujemy ruchy 8.08 mamy połówkowe a 29.08 wizytę u prowadzącego i na bank będzie Marysia;) pozdrawiamy cieplutko:*[/QUOTE]
To co sie nie odzywasz tyle czasu ? Marysia:) pieknie :)
 
Cóż za udany debiut :) i od razu cos sie zaczelo dziać. A takie pytanko co z @limoncia1 bo chyba już się nie udziela a @ona232 chyba podziękowała za forum jak pamietam....
Tego nie wiem narazie nie bede ich usuwala ;)
Hehe nie taki tam znowu debiut na kto po in vitro przez pol roku mialam kalendarz pod soba[/QUOTE]
Ale tu debiut :) patrz jak sie wywoła to nagle sie pojawia :D
 
a jesli pakuje pajac z miki to pod spod body na krotki? czy za cieplo na wrzesien ? bo kompletnie nie wiem co spakowac maluchowi :/
 
A coś wogole brac dla młodego? czy tylko ciuszki i pampersy. A pieluche tetrowa też? tak do wytarcia?

Ja spakowałam tetrowe pieluchy i bambusowe, gdyby dziecko ulewało, było bardzo gorąco i do owinięcia zamiast czegoś dużo cieplejszego, itp. Przyznam, że waciki też wzięłam, do ewentualnego przetarcia pupy zamiast chusteczkami. Mały płyn do kąpieli dla dziecka też mam, ogólnie rzeczywiście dzieci się nie myje ale są wyjątki (np.zielone wody płodowe). Mam też nożyczki do paznokci, bo taką radę koleżanki mi dały (niektóre musiały od razu pazurki obcinać). Wzięłam też krem do smarowania pupy i sól fizjologiczną w ampułkach.
 
A więc Kochane wracamy do domu ! Masakra.. były pilniejsze przypadki.. fakt, że jutro mamy też się wstawić na 8 ale też może być tak , że nie będzie miejsc.. skurcze są ale ten zapis wyszedł niby lepiej :/
Doktor zrobił mi masaż szyjki i od tamtej pory skurcze.. W sumie w nocy też miałam..No nic , zobaczymy jak jutro będzie..
 
reklama
Do góry