reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@walczaca o szczęście ja siedzę na bombie razem z Tobą. Co chwila sprawdzam czy jesteś jeszcze w trójpaku. [emoji7] @
misis188 wypoczywaj teraz i dużo spij, najlepiej na zapas [emoji23]
 
reklama
@walczaca o szczęście ja siedzę na bombie razem z Tobą. Co chwila sprawdzam czy jesteś jeszcze w trójpaku. [emoji7] @
misis188 wypoczywaj teraz i dużo spij, najlepiej na zapas [emoji23]
Probuje ale moj m o godzinę 13 dal mi delikatnie do zrozumienia ze najwuzsza pora wstac z wyra:laugh2:
 
U nas to już jak siedzenie na bombie dosłownie :-) każde kichnięcie M przeżywa wraz z moja mama :-)
Stopy Ci nie spuchly? No to szczęściara z Ciebie :-) no i w takim razie to już pewnie ostatnia wizyta przed porodem i później to już się z Synkiem po tej stronie brzucha zobaczysz :-) super
Mi stopy spuchy dopiero 6 dni po porodzie i przez dwa dni miałam spuchnięte :)
 
Dziewczyny a używałyście pasów poporodowych? Co o nich sądzicie?
Ja mialam zamiar ale nie zmiescilam sie w moj [emoji3] i po cesarce ciecie strasznie babralo mi sie wiec nie moglam go nakladac bo pogarszalo mi gojenie i bardziej bolalo wiec kupilam majtki przeznaczone po cc, dopiero po 2 miesacach zaczelam pas nakladac jak z rany przestala sie saczyc ropa.
 
Dziewczyny jakie mleko modyfikowane najbardziej polecacie ? Bo u mnie w piersiach rewelacji brak :( i co polecacie na bolący brzuszek u dziecka ?Ja wczoraj zjadłam czekoladę( nie wiedziałam że nie można) i od wczoraj malutką boli brzuszek i kupki nie może zrobić :( Pomocy
 
reklama
Do góry